343

La Confidential – medyczna marihuana Aurora Pedanios 20/1

Trzecim surowcem farmaceutycznym, który polscy pacjenci mogli kupić w aptekach jako medyczną marihuanę jest Aurora Pedanios 20/1. Odmiana ta jest użytkownikom rekreacyjnym znana bardziej jako LA Confidential.

LA Confidential to niemal czysta indica, która zdobyła wiele nagród

LA Confidential, znana również jako „Confidential” i „Confidential OG”, to popularna odmiana, której pąki mają mroźny, limonkowy wygląd i małe fioletowe liście. Przy pierwszym powąchaniu pąki wydzielają ostry aromat. Jest on ziemisty, odurzający i nieco pikantny. Ten leśny, skunkowy aromat staje się jeszcze bardziej intensywny, gdy rozłamuje się pączki. Confidential powstała przez skrzyżowanie kultowego szczepu Afghani i OG LA Affie.

Ten szczep, w którym dominuje indica, może być uprawiany przez prawie każdego i wszędzie: w pomieszczeniu, na zewnątrz lub w szklarni. Odporny jest na mączniaka. Może osiągać wysokość ponad metra, jeśli wierzchołek zostanie przycięty odpowiednio wcześnie. Kończąc kwitnienie po siedmiu do ośmiu tygodniach, rośliny mogą produkować od 300 do 500 gramów na metr kwadratowy.

LA Confidential

Efekty

Haj tego pachnącego sosną szczepu zaczyna się od odrętwienia ciała, wywołując stan znany jako „blokada kanapy”. Użytkownicy doświadczający blokady na kanapie często odczuwają fale relaksującej i uspokajającej euforii, a czasami efekty mózgowe.

Chociaż jest to czysta indica, niektórzy użytkownicy uważają, że jej efekty mózgowe graniczą z psychodelicznymi. Może też skłaniać do myślenia i poprawiać nastrój. Lenistwu powodowanemu przez tę odmianę często towarzyszy sen po godzinie lub dwóch od spożycia. Negatywne skutki konsumpcji mogą obejmować suchość w ustach, zaczerwienienie oczu, paranoję, zawroty głowy lub bóle głowy. Tego typu działania niepożądane mogą wystąpić zwłaszcza przy wyższych dawkach.

LA Confidential

Aurora Pedanios 20/1 – zastosowanie w medycynie

Szczep ten zalecany jest do stosowania wieczorem i w nocy, gdyż może złagodzić bezsenność, chociaż niektórzy użytkownicy uważają, że używanie LA Confidential powoduje zmęczenie bez wywoływania snu. Silne efekty sprawiają, że odmiana jest odpowiednia do łagodzenia chronicznego bólu. Użytkownicy często wybierają ten szczep, aby pomóc sobie radzić ze stresem i lękiem, a niektórzy pacjenci używają go do pobudzenia apetytu i jednocześnie zmniejszenia nudności. Confidential ma zdolność do uspokojenia i ukojenia nerwów to dobry wybór w walce z objawami depresji.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com



Źródło: wikileaf.com, leafly.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności