Ekstraktory do ziół

Ekstraktory do ziół to aparatura, przy pomocy której sam możesz wytworzyć wyciągi i ekstrakty ziołowe. Posiadając odpowiednią wiedzę możesz robić preparaty ziołowe z różych roślin i różnymi metodami

Nasze zestawy aparatów ekstrakcyjnych przeznaczone są do sporządzania wyciągów z ciał stałych (susz roślinny, korzenie, inne) do cieczy (rozpuszczalnik dla roślinnych związków jakim jest najczęściej alkohol).

W aparatach takich wraz z kolejnym cyklem ekstrakcji uzyskujemy coraz to bardziej zagęszczony preparat. Cykle możemy przeprowadzać tak długo, aż surowiec zostanie do końca “przepłukany”. Wtedy możemy zakończyć proces lub wstrzymać ekstrakcję, uzupełnić nowym surowcem i kontynuować ekstrakcję w celu dalszego zwiększenia stopnia zagęszczenia składników.

W końcowym etapie pozostaje nam jedynie całkowicie odparować rozpuszczalnik z uzyskanego wyciągu – ekstrakt gotowy!

Aparaty można wykorzystać również do ekstrakcji innych surowców (korzenie, pędy i inne części różnych roślin) innymi rozpuszczalnikami.

Ekstraktory do ziół posiadają wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do rozpoczęcia ekstrakcji ziół. Do uruchomienia potrzebujesz jedynie odpowiedniej długości wężyków do chłodnicy dostosowanych do Twoich potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności