109732 114

Olejem z konopi wyleczył raka jelita grubego. Lekarze dawali mu 18 miesięcy życia

U 33-letniego Davida Hibbit zdiagnozowano raka jelita grubego, a lekarze dawali mu 18 miesięcy życia. Jak sam twierdzi, wyleczył raka olejem z konopi.

W 2012 roku, David przeszedł chemioterapię, radioterapię i operację usunięcia jelita grubego.

Lekarze powiedzieli mu, że jego stan jest terminalny. Nie miał więc nic do stracenia i postanowił spróbować ostateczności – oleju z konopi, który kupił u lokalnego dilera w cenie 50 funtów za gram oleju.

“Przyjaciele powiedzieli mi o oleju z konopi, jednak na początku zdecydowanie odmówiłem. Nigdy nie brałem narkotyków.”

“Ale w lutym ubiegłego roku powiedziano mi, że mam tylko 18 miesięcy życia, a maksymalnie 5 lat, więc poczułem, że muszę spróbować wszystkiego, co może mi pomóc. Czułem jak chemioterapia powoli mnie zabija i nie miałem nic do stracenia. Nie mogłem zaakceptować, że umrę.”

27A9B14D00000578-3043607-image-a-59_1429279439460

Po przestudiowaniu badań dostępnych w internecie, David odkrył wiele informacji na temat oleju z konopi i postanowił spróbować tej metody terapii.

“Zapłaciłem około 50£ za gram oleju od faceta, który wiem, że go wytwarza”. Powiedział, że “to zwykle trwa około miesiąca”. Olej jest bardzo mocno psychoaktywny, ale nie jest tak zły jak chemioterapia.”

Wydawało mi się, że ból zniknął, a olej spełnia swoje zadanie. Po prostu chcę, aby inni ludzie byli świadomi, że istnieją inne opcje niż chemioterapia.

Po kuracji w Christie Hospital w Manchesterze, rak powrócił i potrzebna była kolejna operacja, a następnie kolejna dawka chemioterapii. David znalazł guza w węzłach chłonnych w pachwinie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. “Tym razem powiedziano mi, że nie da się już wiele zrobić. Zdecydowałem się na przerwanie chemioterapii. Przeszedłem operację usunięcia węzłów chłonnych w Royal Stoke University Hospital”

Ale David nie poddawał się i zdecydował się przyjmować olej z konopi, bez żadnych innych form leczenia, takich jak chemioterapia.

Kilka miesięcy później, po przejściu badań wszystko okazało się, że guzy zniknęły.

“Nigdy nie przypuszczałem, że tak się może stać! Czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom.”

Jego narzeczona Heather, pielegniarka, powiedziała: “Na początku nie chciałam, aby używał oleju z konopi, ponieważ jest nielegalny, ale widziałam jak jego stan powoli się poprawia. David jest zdeterminowanym człowiekiem. Przeczytał wiele badań na temat oleju z konopi – chciał żyć.”

olej-z-konopi-historia-leczenia

Naukowcy z Cancer Research w Wielkiej Brytanii twierdzą, że mają świadomość i znają pacjentów stosujących wyciagi z konopi, ale podkreślają, że “nie ma dowodów”, aby potwierdzić, że jest to skuteczne i bezpieczne.

Dr Kat Arney z Cancer Research UK powiedziała: “Wiemy, że kannabinoidy – aktywne substancje chemiczne występujące w konopiach indyjskich mogą posiadać szereg różnych zastosowań w leczeniu komórek nowotworowych hodowanych w laboratorium i nowotworów u zwierząt.”

“Ale w tej chwili nie ma potwierdzonych badań klinicznych, które udowadniają bezpieczne i skuteczne leczenie raka u pacjentów. Mimo to, niektórzy chorzy na raka decydują się na leczenie wyciągiem z konopi indyjskich.”

“Cannabis Research UK wspiera badania kliniczne, w leczeniu raka za pomocą leków opartych na kannabinoidach, w celu zebrania wiarygodnych danych na temat tego, czy są one skuteczne w leczeniu raka u ludzi.”

Ten przypadek to tylko jeden z wielu, które potwierdzają skuteczność oleju z konopi w leczeniu raka. Takie przypadki potwierdzone są również w Polsce. Jakub Bartol miał nieoperowalnego glejaka IV stopnia wielkopostaciowego w płacie czołowym wielkości 6,5 cm. Guz w najgorszych momentach potrafił rosnąć 1,5 cm na miesiąc. Chemioterapia nie zadziałała na guza, a lekarze dawali Jakubowi miesiąc życia. Po 10 miesiącach leczenia olejem z konopi, skany mózgu wykazały brak obecności guza. “Guza nie ma, jest już tylko loża.”

“Nie można się poddawać bo lekarz wyznaczył ci termin śmierci, twój system immunologiczny jest w stanie poradzić sobie z każdą ziemską chorób.”

Pozostaje nam tylko czekać na badania kliniczne, które potwierdzą skuteczność oleju z konopi w leczeniu różnych form raka. Do tego czasu pacjenci, którzy wiedzą o medycznych zastosowaniach oleju z konopi i chcący go używać, będą zmuszeni do łamania prawa, aby uzyskać skuteczne lekarstwo…


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Redakcja portalu
O autorze:

komentarzy 114

 1. Avatar
  jacomax

  Szkoda że nie napisaliście (dowiedzieliście się) w jaki sposób był podawany olej: do jelitowo kropelki czy kapsułki, czopki, czy inne formy. To ważne, ponieważ krąży wiele mitów, wiele opinii co do podawania. Rozumiem że nowotworów jest wiele i każdy inaczej się leczy ale te standardowe: guz mózgu, jelita, płuc, wątroby a w szczególności węzły chłonne bo one są zawsze w pierwszej kolejności są zaatakowane i powiększone.

  1. Avatar
   medycznamarihuana

   Olej przyjmowany był doustnie według protokołu Ricka Simpsona.

   1. Avatar
    Olej

    A jala ilość olejku była potrzebna do wyleczenia?

  2. Avatar
   gonigroszka

   Mam olej, tata nie zdazył, sprawdzony i oryginalny

   1. Avatar
    Ewa

    Witam
    Mam pytanie, jak można ten olej kupić?

    1. Avatar
     rafał

     witam gdzie pani kupiła ten olej i za jaką kwote

     1. Avatar
      Krzysztof

      Ja zamówiłem ostatnio od Pana Marka z polecenia znajomej. Czekałem nieco ponad tydzień. Wszystko przyszło tak jak miało. napisz na logostubble#protonmail.com. Miły człowiek

    2. Avatar
     Janka

     Proszę o wiadomość odnośnie oleju

    3. Avatar
     Iga

     Czy można kupić jeszcze te krople ?

   2. Avatar
    Małgorzata

    Poproszę o kontakt w sprawie oleju. Czy można od Pani go odkupić, za ile etc. Lub skąd Pani go zakupiła. Dziękuję. malgosia.m2@wp.pl

   3. Ania

    Zażywa się 5-6kropli pod język zanim pójdzie się spać.

 2. Avatar
  pawel

  to sie pije?

  1. Avatar
   medycznamarihuana

   Jest kilka sposobów aplikacji oleju. Doustnie, w kapsułkach, czopkach i innych formach – w zależności od przypadku.

 3. Avatar
  olej z konopi

  Nikt nie dopuści do badań klinicznych oleju z konopi ani innych środków, nie może powstać ani znaleźć się nic co będzie leczyć jakiegokolwiek raka bo koncerny farmaceutyczne na tym stracą ogromne pieniądze. Chemioterapia przez którą przechodzą pacjenci walczący o życie tracą je właśnie przez chemię, ona ma za zadanie nie dopuścić do wyzdrowienia pacjenta. To kosztuje i ktoś zarabia. Od najmłodszych lat wszczepiają nam, teraz naszym dzieciom w postaci szczepionek, komórki powodujące choroby i nowotwory…po co ??? by wszyscy się leczyli i dawali zarabiać koncernom na całym świecie. Poczytajcie sobie moi drodzy:
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/71786-zamordowani-holistyczni-lekarze-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-do-wszystkich-szczepionek

  1. Avatar
   Czara

   Wszczepiają ten rakotwórczy enzym świadomie, czy nieświadomie? Może go dodawali z innego powodu, a dopiero teraz odkryto, że jest rakotwórczy?

    1. Avatar
     Czara

     Sory, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Postawiłeś poważne oskarżenie, a teraz się migasz od odpowiedzi.

     1. Avatar
      Krystian

      Jerzy Zięba to tylko kłamca.

     2. Avatar
      ASDdsa

      odpowiedz jest prosta. Facet mial przerzut do wezlow chlonnych i je wycieli. Potem mial dostal chemioterapie “na zaś” zeby byla PEWNOSC ze jakies sladowe ilosci raka nie zaczepia sie gdzies indziej. Facet z tego zrezygnowal i bral olej. Szansa ze bez oleju wyszlo by tak samo jest taka sama jak i bez.

   1. Avatar
    Mitnaged

    W latach 70 nawet zrobili, wyszła skuteczność na poziomie efektu placebo. Gadanie o tym, że koncerny nie dopuszczą też wydaje się śmieszne, jeśli pamiętać o tym, że kiedyś handlowały metaamfetaminą jak cukierkami.
    Zresztą gdyby to było takie skuteczne to ta Big Pharma już by robiła z tego biznes.

    1. Jerzy zieba

     Odpowiedz na inny wpis.w mojej oini jerzy zieba jest klamca.przetestewalam m.in.tarczyce.efekt?potrzebowalam czasu,zeby dojsc do normy
     Ja i moj maz testowalismy.wlewy wit C?nie zaczynaj.napisal ksiazki.mam,nie polecam do stosowania.

  2. Avatar
   Krystian

   Straszna demagogia. Ja oczywiście nie zadam pytania tylko stwierdzam, że z jeszcze gorszą premedytacją oszukujecie ludzi wciskając coś co kompletnie nie działa na komórki nowotworowe. Doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że ludzie umierają wierząc w terapeutyczność olejów. Nie ma takiej nawet w stopniu najmniejszym. A pisanie, że chemia ma za zadanie nie dopuścić do wyzdrowienia pacjenta to czyste kłamstwo pisząc kulturalnie.

 4. Avatar
  MacieJ

  Pytaneczko, czy taki olej powoduje high ?

  1. Avatar
   medycznamarihuana

   W tym przypadku mowa jest o oleju RSO, który jest bardzo mocny. Stężenie THC w takim oleju ma około 80 lub więcej procent, w zależności od szczepów konopi indyjskich, z których jest wytwarzany i choroby na którą jest podawany. To dlatego na początku jego stosowania należy zacząć od małych dawek, aby osiągnąć pewną tolerancję.

  2. Avatar
   Bartek

   To zalezy ale zazwyczaj nie. Ja nigdy nie poczulem niczego poza sennoscia, a po tygodniu nawet sennosc przeszla.

  1. Avatar
   Ja

   Gdzie mogę kupić olej z konopii?

  1. Avatar
   Mieszko

   W Polsce morze za 100 lat

 5. Avatar
  Social Club Poland

  Już wkrótce HOLENDERSKA FUNDACJA SUVER NUVER fan page: Medical Social Club Frisland & Groningen – otworzy swój punkt konsultacyjny na terenie Polski ( fan page: Social Club Poland )Osoby które są zainteresowane medycznym stosowaniem oleju z konopi
  ( THC/RSO, CBD) będą mogły uzyskać informacje gdzie, jak i za ile mogą kupić oraz jak stosować taki olej. Będzie można także uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach ( Holandia )

  Ceny ich olejów zaczynają się od 30 euro za 10 ml. CBD i RSO – dla osób zarejestrowanych w fundacji cena olejku będzie o połowę tańsza. Można zamawiać z różnym % stężeniem
  Wszyskie osoby zainteresowane tematem konopi w medycynie zapraszamy po więcej informacji na fan page: Social Club Poland

  wywiad z prezesem fundacji: http://medycznyolej.org/czym-jest-klub-konopny/

  https://www.facebook.com/groups/socialc … d/?fref=ts
  http://www.socialclub.frl/#

  ” Freemeds4all “

 6. Avatar
  Pilgrin

  Bardzo krzepiąca wiadomość. Ja kupuję w sklepie konopnymarket olejek cbd na zmiany skórne (łuszczyca). Stacjonarnie nie widziałam. Znam osobę z rakiem, tylko ona bardzo sceptycznie podchodzi do tego typu spraw niestety. A moim zdaniem zawsze warto próbować. Podrzucę jej ten artykuł.

 7. Avatar
  Palola

  Mojej lezanki syn jest ciezko chory,ma raka mozgu,probujemy zorganizowac ten olejek,lecz nie mamy nadal dojscia do tego.Moze ktos moze pomoc nakierowac ska takowy olejek kupic?Sytuacja jest bardzo powazna,lekarze nie dajaszans.Pomozcie prosze

  1. Avatar
   Aga

   Witam i jak ten olej dziala na łuszczyce

   1. Avatar
    Zadzwoń

    601677274

  2. Avatar
   Aga

   Palola a czy ten olejek zadziałał na łuszczyce?

 8. Avatar
  Dorota

  Kochani,naleze do ludzi chorych na raka,jak wiekszosc ludzi patrzylam na ladne opakowania,bez zainteresowania sie składem,wierzyłam ze chemia to cud i lekarze mi pomagaja.
  Otoz los pokazal mi ze jest inaczej.
  Chemia pomaga? Jak?jak to chemia,a rak wlasnie jest od chemii ktora jest we wszystkim i wszedzie.Jest tak silna ze raka zabije ale nadal pozostanie chemia w organizmie to powoduje przerzuty i dalsze choroby.
  Silnie wyniszcza organizm często ludzie nie przetrwaja tego.
  Prosze i apeluje do tych ktorzy chca wyzdrowiec i do ich bliskich aby zaufali sile oleju RSO. Zadne chemiczne leki nie dorownaja naturalnej ,organicznej konopii,z ktorej robi sie olej.Nie potrzebujecie na to atestow.Znajdzcie sprawdzone źródło i działajcie.Mnie sie udalo znalezc i jestem w trakcie leczenia,mija miesiac czuje sie o niebo lepiej,wczoraj pierwsze wyniki i jest poprawa,mam ogromna motywacje i chęć do zycia wrocila.
  To wasze zycie i od was zależy jak je przezyjecie:-)

  1. Avatar
   kate

   Pani Doroto potrzebuje pomocy proszę o kontakt

   1. Avatar
    era

    Proszę o kontakt.

   2. Avatar
    Barbara

    Bardzo proszę o telefon do mnie ja też potrzebuję pomocy 510027717

    1. Avatar
     olej RSO

     Szukam oleju dla mojego brata chorego na raka pluc_bardzo cierpi

   3. Avatar
    Mrowak

    To może powiesz gdzie skoro znalazłaś??

   4. Avatar
    rafał

    witam gdzie pani kupiła ten olej i za jaką kwote

   5. Avatar
    Eliz

    Potrzebuje pomocy pilnie. Glejak i rąk jelita. Dwie osoby chore pomóżcie proszę

   6. Avatar
    olej rso

    Bardzo proszę o info gdzie można zakupić olej ze sprawdzonego żródła.Mam guzy w piersi .Czekam na biopsję i diagnozę.Powiedziano mi,że czeka mnie operacja i chemioterapia.Pozdrawiam

  2. Avatar
   Beata

   Pani Doroto bardzo proszę o maila. Wazne dla mojej mamy i dla mnie.

  3. Avatar
   Aga

   Witam pani Doroto pilnie potrzebuję olejku RSO mój mąż ma nowotwór płuc w 4 stopniu zaawansowania jak można go zdobyc i jaki jest koszt?Błagam o kontakt mamy mało czasu!!!mój adres mail: atwalkowiak@gmail.com

  4. Avatar
   Robert

   Pani Doroto ja również szukam pomocy dla ojca który jak sie dziś okazało ma przerzuty na płuca.Lekarze dają mu +/-2 lata życia.Chemioterapia go wyniszcza. Jak można zdobyc olejki RSO?

   Proszę o email lub telefon. Mogę oddzwonić
   663885816

   1. Avatar
    Julka

    Czy jest Pani nadal zainteresowana zakupem olejku?proszę o odpowiedź

   2. Avatar
    Wiktoria

    Panie Robercie, dzwoniłam tylko po to, aby zapytać czy udało się Panu zdobyć olej… Wszyscy mocno wystraszeni, i z znikąd pomocy… Też jestem w potrzebie i czy byłby ktoś tutaj uczciwy , aby pomóc?
    tel. 795951975

  5. Avatar
   Kamilka12473758

   Witam proszę o kontakt mam kilka pytań. wojek ma białaczkę padł wyrok śmierci szukamy pomocy. kamilajanuszewska2@wp.pl lub 721454726 błagam o wszelkie informacje

  6. Avatar
   Anonim

   Pani Doroto pilnie potrzebuję ten olej co pani używa

  1. Avatar
   Alka

   Dziękuję pani Marcie za uczciwość i wsparcie.
   Polecam!

   1. Avatar
    Blazej

    Witam.
    Moj Ojciec jest umierający. Bardzo proszę o pilny kontak, bo licza się dni.
    Zrobię wszystko aby otrzymać pomoc. Pieniądze nie grają roli.
    nr tel. 600 505 105

 9. adam

  W sklepie choreprawo maaamy dostepne produkty cbd.zapraszam do kazdego zamowienia gratis

 10. Avatar
  Anonim

  W katowicach jest sklep i specyfiki do leczenia tych chorób.

 11. Avatar
  Anonim

  jeśli ktoś wie jak zdobyć ten olejek to proszę napisać do mnie Mam chorego tatę wierze w siłę tego specyfiku email madzka1985@o2.pl

 12. Avatar
  Karolka

  A są jakieś doniesienia, czy pomaga przy zespole Leśniewskiego-Crohna ?

 13. Avatar
  Arek

  A można wiedzieć czymś Pan Krystian się zajmuje??

 14. Avatar
  Mef

  Obaj panowie na ktorych powoluje sie autor artykulu zmarli na raka (Bartel; Hibbit). Nie watpie ze konopie pomagaja w terapii ale cudow nie ma  Szkoda ze autorzy nie podaja zrodel zjakich korzystaja i trzeba sie troche nagimnastykowac zeby samodzielnie znalesc informacje

 15. konopny

  olej konopny jest coraz częściej spożywany przez ludzi mających nowotwór oraz tych którzy starają się jemu zapobiec, ze względu na jego mega właściwości kwasów tłuszczowych omega-3 czy też gla

  1. Avatar
   Gosia

   Nieprawda! Kuba Bartol żyje i czuje się świetnie

 16. Avatar
  Rso

  Potrzebuje olej z konopi indyjskiej

 17. Avatar
  Pawel

  Pani Doroto ja rownoez bym prosil o kontakt gruby919@wp.pl ,mojemu tacie lekarze nie dają szans , chce sprobowac tego olejku …czy ktos moze wie gdzie moge dostac ten olejek ????

 18. Avatar
  dd

  Witam, proszę o informacje gdzie mozna dostać olej RSO kristofer1884@gmail.com mam znajomych w Holandii ale nie moge nigdzie tego znależć. Jeżeli ktokolwiek może mi pomóc proszę o informcje

 19. Avatar
  traunas

  Od dawna wiadomo, ze marihuana jak i sam ekstrakt z niej , który jest jeszcze silniejszy w działaniu od oleju ma właściwości rakobojcze.
  Zastosowanie ekstraktu 6% CBD po język ok 6 kropel daje szybkie efekty po przez najlepszy cykl wchlaniania przez nasz organizm…..do tego 600ml korzeń z mniszka dziennie i 2 kapsułki suplementu grzybów reishi. Chińskie zarodniki grzybków skutecznie podnoszą poziom immunologiczny naszego organizmu pozbywajac się toksyn. Należy też pamiętać, ze żadną metoda nie pomoże jeśli nie odstawimy tłuszczy i cukrów przetworzonych. Można by rzec efekt przy takiej kuracji murowany. Zaden nowotwór nawet ten najbardziej złośliwy ( anaplastyczny niskozroznicowany ) nie ma szans z taką dawką diety…suplementu i ziela.
  Dla poprawy humoru jeść duzo kiwi….zawiera ogromną ilość Wit C…zaporę dla raka i dynamit dla jego komórek.

 20. Avatar
  Ola_k

  Witam,
  Mam do sprzedania olej RSO,mama odeszła 23.03 i zostało…jedno jest pewne-mama nie cierpiała.zainteresowancyh proszę o kontak.

  1. Avatar
   Blazej

   Witam.
   Moj Ojciec jest umierający. Bardzo proszę o pilny kontak, bo licza się dni.
   Zrobię wszystko aby otrzymać pomoc. Pieniądze nie grają roli.
   nr tel. 600 505 105

 21. Avatar
  Ola_k

  Mam olej RSO

  1. Avatar
   Iza

   Jestem zainteresowana kupnem oleju Rso, proszę o kontakt 506847553. Pozdrawiam

 22. Avatar
  Robert

  Zrobię olej z marihuany u ciebie w domu. Będziesz miał pewność że nie zostaniesz oszukany.

 23. Avatar
  Robert

  Jeżeli chcesz żebym zrobił olej z marihuany podaj na siebie kontakt

  1. Avatar
   Blazej

   Witam.
   Moj Ojciec jest umierający. Bardzo proszę o pilny kontak, bo licza się dni.
   Zrobię wszystko aby otrzymać pomoc. Pieniądze nie grają roli.
   nr tel. 600 505 105

 24. Avatar
  olej

  witam mam wiele informacji dla chorych odnosnie jak stosowac jak dostac olej… sam lecze tate od ponad roku wysoko sterzonym olejem RSO… z gory prosze uwazac na podrobki tego produktu spotkalem sie z tym i wiecej informacji pozdrawiam

  1. Avatar
   izabela

   prosze o pomoc 531500727

   1. Avatar
    Justyna

    Potrzebuje ten olej bardzo pilnie mam mamę z 4 stadium jelito grube i żołądek , proszę o pilny kontakt 789359228.Justyna

 25. Avatar
  Marta

  Potrzebuję tego olejku. Proszę o kontakt gdzie można dostać rzeczywiście ten prawdziwy o wysokim stężeniu. To jedyna moja nadzieja na wyleczenie ukochanego. Mail martaolejniczak9292@gmail.com

 26. Avatar
  Rso

  Witam potrzebuje kupic olejek rso dla chorej mamy ,ktora cierpi z bolu.
  795979696

 27. Binger

  Moja żona cierpi na raka tarczycy, która została potwierdzona na etapie czwartym, lekarz powiedział mi, że niewiele może zrobić, ponieważ nie reaguje na leczenie, ale mój szwagier przyszedł do naszej pomocy, kazując ten olej konopny z rick Fundacja Simpson, która powiedziała, pomagała niektórym pacjentom walczyć z rakiem różnych typów, więc postanowiliśmy dać mu szansę, do tej pory moja żona doskonale się poprawiła i obecnie może sama chodzić po domu. Czułem, że to konieczne i pozwolę innym, którzy cierpią z powodu tej ostrej choroby, że kiedy masz dobry olej z konopi, może to naprawdę dać drugą szansę na życie. Jeśli potrzebujesz tego oleju konopnego, skontaktuj się z fundacją, która dostarczyła mojego szwagra z tym e-mailem: drricksimpsoncannabisoil@hotmail.com

 28. Avatar
  Marta

  Jesli potrzebny olej,prosze pisac:mar30kow@gmail.com

 29. Avatar
  specialeditions@tlen.pl

  potrzebuje ten olej. pisac maila !

 30. Avatar
  specialeditions@tlen.pl

  potrzebuje ten olej. tel 692268-888

 31. Avatar
  Dominika

  Witam

  Bardzo proszę o namiar na olej ,musze pomóc mojej kochanej mamie-nr tel 697 072 377

 32. Avatar
  ja

  proszę o pomoc pilne potrzebny olejek sto pilne pilne pilne

 33. Avatar
  Michał

  Desperacko potrzebuję jakiejkolwiek pomocy. Mój tata ma nowotwór, który przerzucił się do mózgu. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak można zdobyć ten olej? Z góry dziękuję za każdą informację.

  michal8mufc@gmail.com

 34. Avatar
  ela

  Proszę o kontakt pana Huberta Bartela. 05 września 2017r. wykryto u mojego syna (35lat) nowotwór żołądka i jelita grubego.Lekarze nie dają szans na wyleczenie choroby.Chciałabym podawać mu olej.Bardzo proszę o kontakt.

 35. Avatar
  Maciek

  Witam, potrzebuję taki olej dla mojej dziewczyny, ma raka płuc nieoperacyjnego. Jeśli ktoś może pomóc, gdzie kupić ale sprawdzony i odpowiedni proszę o kontakt: tlapkowski@gmail.com

 36. Avatar
  Krzysztof

  Witam,

  Potrzebuje marychuany medycznej dla mamy , nowotwor z przerzutami. Nie jestem tylko pewny czy mozna podawac ten specyfik ludziom starszym, np powyzej 75 roku zycia. Nie wiem, czy trafie na prawdziwa oferte , czy nie zostane oszukany ale nie mam wyjscia. Nie mam pojecia ile trwa taka terapia i jakie sa koszty . W jaki sposob to sie podaje. Prosze o porady i kontakt sprawie oferty . Dziekuje z gory. E-mail akrzysztof70@gmail.com

 37. Avatar
  Rso sprawdzony i pewny

  Witam mama chora na glejaka z przezutem do płuc . Nabyliśmy olej od Pani marina.rozalska@wp.pl była polecona na forum przez innych . Powiem szczerze , ze jestem bardzo zadowolona mama dostała odrazu większa dawkę ponieważ była w ciężkim stanie . Po miesiącu stosowania zrobiliśmy badania i guzy się zmniejszyły , jest duża poprawa . P. Marina przyjechała do nas do domu i oprócz oleju dała nam ogromne wsparcie i nadzieje . Dziękuje bardzo Pani i polecam!!!!)

 38. Avatar
  Marcin

  witam u mojego Taty zdiagnozowano raka jelita grubego z przezutami na wątrobe prosze o kontakt w sprawie oleju cbd i Rso 16Marcinek19922@wp.pl bardzo prosze o kontakt

 39. Avatar
  Ddd

  Też potrzebuje ten olejek !!!

 40. Avatar
  Anonim

  Pomóżcie mi potrzebuje oleju do mamy glejak 4 st chce ja ratować zrobię wszystko by dostać olej z dobrego źródła

 41. Avatar
  Aga

  Tato ma gruczolaka już bez ogniska ale przerzuty do węzłów chłonnych proszę o namiary na olej….proszę

 42. Avatar
  Kaja

  Same prośby. Żadnych świadectw uzdrowienia

 43. Avatar
  Kocur

  Pamietajcie tylko zeby nie dac sie nabrac na jakies oleje cbd itp ze sklepow, jedynym olejem ktory jest w stanie w jakikolwiek sposob pomoc jest to olej RSO

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland