Żywność z konopi

Żywność z konopi charakteryzuje się wyjątkowymi korzyściami dla ludzkiego organizmu. Oleje z konopi zapewniają nam aminokwasy, których człowiek nie jest w stanie sam syntezować. Białko konopne to odżywcze i odbudowujące proteiny, które sa bardzo dobrze przyswajalne przez ludzki organizm, a mąka doskonale nadaje się do wypieków ciast oraz chleba.

Produkty spożywcze z konopi zyskują coraz większą popularność. Są bardzo dobrze tolerowane przez ludzki organizm. Oleje z nasion konopi są naszym sztandarowym produktem. Zdrowe tłuszcze i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe sprawiają, że oleje z nasion konopi są wyjątkowo atrakcyjne jako dodatek do potraw lub do bezpośredniej suplementacji

Żywność z konopi to również białko konopne. Powstaje z wyłuskanych i wytłoczonych z oleju nasion. Jest w formie jasnozielonego proszku. Bardzo dobrze nadaje się jako dodatek do musli czy smoothie. 

Mąka konopna jest bogata w białko oraz błonnik. Powstaje z wytłoczonych nasion zmieszanych z rozdrobnioną łuską nasienną. Ta bezglutenowa mąka doskonale nadaje się do wypieków ciast typu browni czy muffinek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności