Newsletter

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera aby otrzymywać nienachalne wiadomości o najnowszych wpisach, promocjach i kuponach rabatowych oraz najświeższych informacjach z świata konopi i medycznej marihuany.

Newsletter MedycznejMarihuany – to źródło najnowszych informacji na temat medycznej marihuany ale nie tylko! Chcesz zdobywać wiedzę z zakresu najnowszych badań, leczenia lub stosowania? Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera, aby otrzymywać wiadomości o najnowszych badaniach, produktach oraz informacjach z świata konopi.

Bądź na bieżąco! MedycznaMarihuana.com to nie tylko edukacja, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą sklepu. Dostaniesz informacje kiedy pojawią się promocje, otrzymuj kody rabatowe na olejki i ekstrakty CBD i wiele więcej.

Przyłącz się już dziś i otrzymuj tylko istotne wiadomości. Dbamy o wspólny cenny czas i nie zarzucamy waszej skrzynki stertą wiadomości. Nie spamujemu – wysyłamy jedynie wartościowe treści, które mogą pomóc.

Newsletter Medycznejmarihuany.com daje Ci również możliwość korzystania z promocji i kodów rabatowych do wykorzystania w naszym sklepie, jakie wysyłamy za jego pomocą.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności