Lekarskie Konsultacje Konopne

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji konopnych skierowanych do osób poszukujących rzetelnej wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia terapii konopnej.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami konopnymi w Polsce dzięki stworzonemu przy naszym partnerstwie systemowi telemedycznemu AnandaMed.pl Dzięki takim rozwiązaniom nie musisz podróżować, kiedy stan zdrowia Ci na to nie pozwala – umów wizytę online. Wszystkie świadczenia, w tym e-receptę, otrzymasz drogą elektroniczną.

Rejestracja dokonywana jest za pośrednictwem

Cennik konsultacji:

  • pierwsza konsultacja waha się od 150 do 250zł
  • kontynuacja terapii (wizyta kontrolna) od 100 do 200zł
  • kwalifikacja do terapii od 50zł

Ceny są zależne od wyboru specjalisty 

Umów się na konsultację lekarską na AnandaMed.pl

System telemedyczny AnandaMed.pl to pierwsza i jedyna w Polsce wyspecjalizowana platforma telemedyczna, za pośrednictwem której lekarze zgodnie ze swoim powołaniem mogą nieść pomoc w zakresie medycyny konwencjonalnej połączonej z wsparciem terapią konopiami. Kliniki konopne świadczyć swoje usługi a pacjenci z tej pomocy i usług w łatwy i przejrzysty sposób korzystać.


Paulina Bronikowska – Lekarz Rodzinny

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień zajmuję się opieką internistyczną osób dorosłych oraz dzieci. W pracy szczególnie ważny jest dla niej dobry kontakt z pacjentem. Zawsze stara się spojrzeć na problem całościowo i pomóc najlepiej jak potrafi. Jest też autorką serii książek dla dzieci o tematyce medycznej, prywatnie miłośniczką podróży oraz zwierząt.


Maciej Rosiński – Lekarz Ogólny

Ukończył Wojskowy Uniwersytet Medyczny Łódź, Universidad de Cadiz, Medicina. Jest zwolennikiem aktywnego trybu życia, kompleksowego podejścia do pacjenta. Skupia się na podejściu przyczynowym a nie głownie leczeniu objawowym. W swojej pracy stara się maksymalnie ograniczać stosowanie leków farmaceutycznych poprzez stosowanie diety, zmiany stylu życia, wprowadzaniu dopasowanej aktywności fizycznej czy regulacji rytmów około-dobowych. Pacjentów traktuje zawszę indywidualnie, prowadząc terapie idealnie dobrane pod ich potrzeby.


Tamara Chołast – Lekarz

Specjalizacja: terapeutka konopna, stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczna w Warszawie. Z wykształcenia jest lekarzem dentystą z ponad 30-letnim stażem, jednak od zawsze szukała dla siebie nowych ścieżek rozwoju. Szczególnie bliski stał jej się temat medycyny naturalnej i biologicznych metod leczenia. W związku z tym w ostatnich latach odbyła wiele szkoleń w tej tematyce, ukończyła szkołę fitoterapii, zdobyła tytuł terapeuty konopnego i zajęła się uprawą konopi siewnych. Równolegle stale jest aktywnym stomatologiem – ma do czynienia z różnymi pacjentami, którzy często potrzebują również pomocy w szerszym zakresie niż same zęby. Obserwuje jak nasze społeczeństwo jest prze – bodźcowane, a ludzie nie radzą już sobie z problemami dnia codziennego. Zawsze stara się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie, próbuję zrozumieć problemy, z jakimi się zmaga i chętnie wspiera go naturalnymi metodami w powrocie do dobrego samopoczucia. Od 2006 roku jeste koordynatorem staży podyplomowych dla lekarzy dentystów. Poza tym swój wolny czas spędza aktywnie, dbając o zieleń na działce i rozwijając własną pasiekę.


Miłosz Kuświk – Lekarz

Specjalizacja: choroby wewnętrzne
W trakcie specjalizacji: choroby płuc

Ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2012 roku. Jest specjalistą chorób wewnętrznych kończącym specjalizację z chorób płuc. Pracuję w Oddziale Pulmonologicznym. Od 2019 roku w leczeniu chorych wykorzystuję medyczne konopie, które w wielu przypadkach są doskonałym uzupełnieniem terapii. Do każdego chorego podchodzi indywidualnie z empatią w celu dobrania odpowiedniego leczenia. Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Medycznymi Konopiami.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności