407

Ghost Train Haze – medyczna marihuana Aurora Pedanios 22/1

Ghost Train Haze to legendarna odmiana konopi z przewagą Sativy, wyhodowana przez Rare Dankness. Ghost Train Haze to skrzyżowanie Neville’s Wreck i Ghost OG. Jest to zdobywca 1 miejsca 2014 High Times Cannabis Cup US Sativa, jak i 2 miejsca 2013 High Times Cannabis Cup Medical Sativa. Jest także corocznym zwycięzcą rankingu High Times Strongest Strains on Earth.

W Polsce Ghost Train Haze dostępny jest jako medyczna marihuana o zawartości 22% THC i 1% CBD, inaczej Pedanios 22/1, którą dostarcza firma Aurora.

Aromat Ghost Train Haze jest słodki i sosnowy, z nutami cytrusów i przypraw

Nawet rozbicie pąka spowoduje, że po pomieszczeniu rozprzestrzeni się silny zapach. Jasnozielone pąki GTH są grube i gęste, bogate w trichomy i pokryte jasnopomarańczowymi włoskami. Hojnie oszronione pąki z pewnością sprawią, że pomyślisz, że Boże Narodzenie przyszło wcześniej w tym roku! Dym jest niezwykle gładki, z bardziej ostrym smakiem OG i słodkim posmakiem sosny.

Ghost Train Haze

Efekty

Odmiana ta jest dobrze znana ze swoich silnych efektów, pojawiła się nawet na okładce High Times z 12 maja 2012 r., służąc jako rodzaj ambasadora reprezentującego „Najsilniejsze szczepy na Ziemi”. Efekty są często uważane za ekstremalnie silne przez najbardziej doświadczonych palaczy – z zarówno mocną euforią Sativy, jak i ciężkim upaleniem Indici.

Chociaż odmiana może zapewnić zastrzyk energii i podnoszącą na duchu euforię, jest częściej stosowana do relaksu ze względu na zamglenie mózgu, które występuje przy większych dawkach. Nie trzeba dodawać, że najlepiej konsumować niewielką ilość, jeśli planujesz aktywny dzień.

Uprawa

Podczas gdy ciepły klimat i miejsce uprawy na zewnątrz sprzyjają wzrostowi, Ghost Train Haze będzie również kwitnąć w pomieszczeniach, z okresem kwitnienia od 65 do 80 dni. Rośliny są wysokie, a plony dość obfite. To, w połączeniu z potężną siłą i imponującym okresem przydatności do spożycia, czyni GTH doskonałym wyborem dla średniozaawansowanych hodowców.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Pedanios 22/1 od Aurory – zastosowanie w medycynie

Ghost Train Haze to bardzo silna odmiana o szerokim spektrum zastosowań medycznych. Jest to przydatna odmiana dla osób cierpiących na objawy raka, zarówno łagodząca ból, jak i zwiększająca apetyt. Osoby z depresją lub  zespołem stresu pourazowego również znajdą ulgę w tym szczepie.

Ta odmiana może być również stosowana w leczeniu jaskry, a uspokajający, relaksujący efekt w lekkich dawkach może okazać się przydatny dla osób z zespołem deficytu uwagi i zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.


Źródło: wikileaf.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności