293

Lemon Skunk – medyczna marihuana Red No 2

Gdzie i jak powstał szczep Lemon Skunk? Istnieją dwa różne fenotypy, jeśli chodzi o ten szczep marihuany. Jeden wpływa na aromat, a drugi na smak, a zatem dwa najsilniejsze atrybuty tej odmiany. Mają one charakter cytrusowy i skunkowy i właśnie stąd najpewniej wzięła się nazwa Lemon Skunk.

W Polsce odmiana Lemon Skunk jest do nabycia w aptekach jako medyczna marihuana Cannabis Sativa L. Red No. 2 od Spectrum Therapeutics. Ten surowiec farmaceutyczny jako pierwszy trafił do Polski po legalizacji medycznej marihuany.

Lemon Skunk

Charakterystyka odmiany Lemon Skunk

Ten rodzaj odmiany konopi ma klasyczny wygląd, który można opisać jako jasnozielony i pomarańczowy. Ma podobny kolor do innych szczepów z rodziny skunk. Można się spodziewać, że rośliny będą w większości gęste. W przypadku pozostałych właściwy poziom wysuszenia może sprawić, że będą wyglądały na znacznie gęstsze są w rzeczywistości.

Lemon Skunk jest stosunkowo wysoką rośliną i dobrą do produkcji marihuany, co potwierdzi wielu hodowców. Ta odmiana ma cytrusowe nuty, jest bardzo mocna i zapewnia relaksujący i uspokajający wpływ na użytkownika. Pąki mają kolor zielony, a włoski są koloru pomarańczowego. Pędy tej odmiany marihuany są gęste i mają kształt włóczni.

Smak i aromat

Na pewno spodoba ci się smak odmiany Lemon Skunk. Nie jest tak słodka jak inne odmiany marihuany, ale lekko ziemista z dominującą obecnością cytryny, którą czujesz podczas palenia. Podczas palenia ten szczep dość intensywnie wypełnia klatkę piersiową, więc niekiedy może wystąpić kaszel, szczególnie przy większych dawkach. Jeśli zaciągnięcie będzie mniejsze dym płynnie przejdzie przez gardło.

Zapach odmiany Lemon Skunk jest ostry po przełamaniu pąków. Inne podobne odmiany z rodziny Lemon mają tendencję do wydzielania słodkiego zapachu. W tle możesz wyczuć ten słodki zapach skunk.

uprawy marihuany w domu


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Red No 2 – zastosowanie w medycynie

Użytkownik Red No 2 odczuje pobudzający i uszczęśliwiające działanie tej odmiany z przewagą sativy. Jej moc wyciągnie z każdego negatywnego stanu emocjonalnego, zwłaszcza stresu i depresji. Działa także zwiotczająco na mięśnie, przynosi ulgę w bólu, pobudza apetyt, dodaje energii psychicznej i pomaga zmniejszyć zmęczenie i silne bóle głowy. Ponieważ jest to hybryda, po ustąpieniu początkowego podnoszącego na duchu haju użytkownicy na ogół doświadczają przyjemnego uczucia relaksu.

Działania niepożądane

Jak każda odmiana marihuany o dość wysokim poziomie THC, powinna być stosowana od najniższej możliwej dawki. Za duża dawka może powodować tzw. watę w ustach, suchość oczu, zawroty głowy, a niekiedy niepokój lub paranoję.

Jeżeli potrzebujesz recepty na medyczną marihuanę, porady specjalisty lub pomocy przy dawkowaniu CBD i THC zapraszamy na terapeutyczne konsultacje konopne.


Źródło: cannabistraininguniversity.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności