2255
Produkcja medycznej marihuany

Produkcja medycznej marihuany w Bedrocan (Holandia) – jak to wygląda?

W ostatnich miesiącach w polskim Sejmie toczył się spór o to, czy marihuana powinna być uprawiana w naszym kraju. Przeciwnicy tego pomysłu nie mogli wyobrazić sobie jakby to miało wyglądać i obawiali się fikcyjnych zagrożeń. Oto jak wygląda produkcja medycznej marihuany w rozmowie z pracownikiem firmy, w której marihuana to standaryzowany wyrób medyczny!

Z Mikaelem Kowalem, który opowiedział nam o produkcja medycznej marihuany spotkaliśmy się podczas II Międzynarodowej Konferencji ,,Konopie w teorii i praktyce” we Wrocławiu. Mikael jest polakiem, jednak urodził się w Szwecji, a pracuje w Holandii, gdzie jest koordynatorem badań klinicznych dot. marihuany w firmie Bedrocan. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, w którym dowiecie się jak wygląda uprawa standaryzowanego suszu, gdzie trafia gotowy produkt i na czym polega standaryzowanie marihuany. Zapraszamy!

Produkcja medycznej marihuany

Medyczna marihuana Bedrocan – standaryzowany susz

W wywiadzie m.in.:

  • Jak wyglądają uprawy?
  • Jak wygląda funkcjonowanie firmy zajmującej się produkcją standaryzowanego suszu?
  • Do jakich państw trafia susz?
  • Jakie są najpopularniejsze produkty?
  • Jak dawkować susz?
  • Na czym polega standaryzacja marihuany?
  • Jakie są plany na rozwój firmy?


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności