132
System telemedyczny AnandaMed

System telemedyczny AnandaMed już działa! Terapia konopna na wyciągnięcie ręki

Szybkie, bezpieczne i przede wszystkim profesjonalne narzędzie do nawiązania współpracy między pacjentem i lekarzem, albo kliniką konopną? System telemedyczny AnandaMed oficjalnie wystartował! Od teraz w kilku prostych krokach i bez wychodzenia z domu możesz skorzystać z konsultacji online u wybranego specjalisty lub rozpocząć leczenie pacjenta dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

System telemedyczny AnandaMed – pierwszy w Polsce, który łączy medycynę konwencjonalną i terapię konopiami

Zaproś wybranego lekarza na wizytę online!

Sam zdecyduj, kiedy i z którym specjalistą się „spotkasz”, a AnandaMed Ci wygodę i zagwarantujemy oszczędność czasu nie tylko poprzez wykluczenie konieczności poszukiwania i rezerwowania terminu wizyty stacjonarnej, ale przede wszystkim poprzez umożliwienie rozmowy z wybranym specjalistą, z dowolnego miejsca, bez czekania w kolejce pod jego gabinetem.

System telemedyczny AnandaMedAnandaMed to zatem doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób często podróżujących, ale również pacjentów mających trudności z poruszaniem się, czy osób starszych, które mieszkają daleko od placówek medycznych. Wszystko to przekłada się na szybką diagnozę, a co za tym idzie, niemal natychmiastowe rozpoczęcie leczenia.

Innym atutem korzystania z AnandaMed jest możliwość otrzymania w ramach konsultacji e-recepty lub zwolnienia ze świadczenia pracy, ale pamiętaj, że tej wyspecjalizowanej platformy telemedycznej w żadnym wypadku nie należy łączyć z tzw. „receptomatami”. Twoje leczenie w AnandaMed nie będzie prowadzone przez przypadkowe osoby, ponieważ wszyscy specjaliści prowadzący praktykę za pośrednictwem platformy są dokładnie weryfikowani.

Współpraca wyłącznie z lekarzami, którzy posiadają wysokie kwalifikacje w swojej dziedzinie, praktykę oraz wiedzę i doświadczenie w leczeniu medyczną marihuaną

Swoją praktykę w AnandaMed prowadzą już m.in.:

dr Paulina Bronikowska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuje się w medycynie rodzinnej otaczając opieką medyczną dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Autorka wielu publikacji naukowych.

dr Maciej Rosiński

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym, diagnozuje i leczy dzieci z chorobami neurologicznymi i pediatrycznymi. Posiada licencję z zakresu elektroencefalografii. Ukończył także kurs elektromiografii (EMG).

dr Rafał Kurek

Ortopeda z ponad 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Posiada dyplom Lekarza Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestnik licznych konferencji i zjazdów lekarskich. W swojej specjalizacji stosuje medyczną marihuanę jako uzupełnienie terapii zasadniczej, najczęściej w przypadkach opornego zespołu bólowego kręgosłupa. Jak przyznaje, sam osobiście wiele zawdzięcza tej terapii dlatego chętnie dzieli się swoim osobistym bogatym doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc tym, którzy tego potrzebują.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


System telemedyczny AnandaMed

Jarosław Stadnik

Dyplomowany terapeuta konopny, czerpiący wiedzę także z osobistych doświadczeń. Przedstawiciel i współudziałowiec spółki AnandaMed. Redaktor naczelny największego w Polsce portalu edukacyjno – informacyjnego MedycznaMarihuana.com. Ponadto aktywista, wieloletni działacz w organizacjach pozarządowych, a także przedsiębiorca i właściciel marki BioHemp.

System telemedyczny AnandaMed

Jesteś lekarzem lub prowadzisz klinikę konopną? System telemedyczny Anandamed jest dla Ciebie! Rozpocznij praktykę już dziś! 

Dlaczego warto się zarejestrować? AnandaMed zapewnia profesjonalne oprogramowanie EHT, które umożliwia w pełni zdalne i kompleksowe zarządzanie gabinetem lub placówką medyczną, a co za tym idzie możliwość prowadzenia kompleksowej i efektywnej terapii pacjenta w prosty sposób, za pomocą intuicyjnego systemu i z dowolnego miejsca na ziemi.

System telemedycyny online to nie tylko szansa optymalizacji pracy, a zatem oszczędności czasu, ale także możliwość promowania swojej działalności poprzez dotarcie do większej liczby pacjentów potrzebujących leczenia. Dołącz do AnandaMed już dziś i zyskuj korzystając z innowacyjnych rozwiązań.

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności