234

Bakerstreet – medyczna marihuana 20/0,5 od Canopy Growth

Wiele osób kojarzy nazwę tej odmiany z rezydencją słynnego fikcyjnego detektywa Sherlocka Holmesa w Londynie. Bakerstreet została opracowana przez kanadyjskich hodowców Tweed i wywodzi się z genetyki Indian Kush. Oferuje wyjątkowy i bogaty aromat oraz trwałe działanie uspokajające.  Bakerstreet to odmiana, która jest dostępna w polskich aptekach jako Cannabis flos Canopy Growth o zawartości THC 20% i CBD nie więcej niż 0,5%.

Bakerstreet od zawsze wyróżnia się pięknymi pąkami

Mają zdecydowanie zwartą strukturę charakterystyczną dla odmian indica. Liście są ciemnozielone, omszałe i owite pomarańczowymi i brązowymi słupkami. Półprzezroczyste, lodowate włoski pokrywają przyciągające wzrok kwiaty, nadając im połysk i bardzo lepką konsystencję. 

odmiana bakerstreet

Smak i zapach

Kwiaty Bakerstreet mają jednocześnie słodko-kwaśny zapach, trochę jak benzyna lub sfermentowana materia roślinna. W tle można także wyczuć ostry posmak sera. Zmielenie pąków uwalnia haszysz, o nutach kadzidła, często kojarzonych z przodkami tej odmiany z Hindu Kush. Po zapaleniu Bakerstreet wydziela ostry dym, który u niektórych może drażnić podniebienie. Sam dymek smakuje słodko z lekko cierpkim posmakiem oleju napędowego podczas wydechu.

Efekty

Bakerstreet już w kilka minut po spożyciu wywołuje silne efekty. Co jest charakterystyczne, konsumenci odczuwają wzrost ciśnienia w obrębie twarzy, szczególnie w okolicach skroni i oczu. W miarę ustępowania tych objawów mogą zauważyć, że ich percepcja sensoryczna jest wypaczona – niektóre obrazy i dźwięki mogą wydawać się bardziej intensywne lub dynamiczne. Ci, którzy lubią tego rodzaju efekty psychoaktywne powinni obejrzeć podkręcający haj film, albo posłuchać muzyki.

Poza psychodelicznymi efektami, Bakerstreet nie robi wiele w zakresie stymulacji umysłowej, a ci, którzy chcą rozwiązać zagadki lub problemy pod wpływem tego szczepu, mogą być rozczarowani. Ta odmiana jest przede wszystkim cenna ze względu na swój ciężki i wciągający haj. W stosunkowo krótkim czasie palacze doświadczają fal relaksu promieniujących przez całe ciało. Efekt psychoaktywny, który odczuwalny jest po Bakerstreet sprawia, że jest to świetna odmiana na koniec długiego dnia lub tygodnia pracy

Cannabis flos Canopy Growth 20/0,5 – zastosowanie w medycynie

Uspokajające właściwości Bakerstreet sprawiają, że jest to szczep dla pacjentów szukających ukojenia nerwów. Jego zdolność do wyciszania może tymczasowo złagodzić objawy stresu, depresji, lęku, a nawet PTSD. Ten pączek może również stłumić ból fizyczny, zarówno tymczasowy, jak z powodu urazu, ale także przewlekły, wynikający ze stanów takich jak zapalenie stawów lub toczeń. Odmiana ta często zalecana jest pacjentom cierpiącym z powodu migreny.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.comŹródło: wikileaf.com, ilovegrowingmarihuana.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności