123

AnandaMed dla pacjentów – terapia medyczną marihuaną

W dzisiejszych czasach telemedycyna jest na tyle rozwinięta, że pozwala rozwiązać wiele problemów lekarzy i pacjentów jednocześnie poprawiając ich wzajemne relacje. Innowacyjne rozwiązania, takie jak np. system telemedyczny AnandaMed, zachęcają do korzystania ze zdalnej opieki zdrowotnej.

Spis treści:

Wizyta online w AnandaMed odbywa się w formie wideokonferencji

Usługi telemedyczne zapewniają pacjentom szereg usług opieki zdrowotnej – w tym opiekę podstawową, opiekę pooperacyjną, opiekę w zakresie zdrowia psychicznego i opiekę specjalistyczną – wygodnie, komfortowo i bez wychodzenia z domu.

Umawiając wizytę w AnandaMed pacjenci nie muszą podróżować do placówki medycznej, co pozwala im zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. To spore ułatwienie np. dla osób mieszkających na obszarach wiejskich, z trudnościami w poruszaniu się lub po prostu potrzebujących pilnej konsultacji. Jedyne, czego będą potrzebować, aby wziąć udział w konsultacji, to urządzenie z dostępem do internetu. Warto też podkreślić, że nie podróżując do kliniki, unikasz przebywania w otoczeniu innych chorych pacjentów, co zmniejsza ryzyko złapania poważnej infekcji.

System telemedyczny AnandaMed wprowadza innowacje w opiece zdrowotnej, umożliwiając lekarzom świadczenie opieki na odległość i jednocześnie zwiększając zaangażowanie pacjentów w proces leczenia. Nie możesz wziąć dnia wolnego w pracy? Nie masz z kim zostawić dziecka? Dość wymówek! W AnandaMed rozpoczynasz i kontynuujesz leczenie w zaciszu własnego domu. Całą dokumentację medyczną przesyłasz  i otrzymujesz drogą elektroniczną, w tym e-recepty, czy skierowania na badania.

Innowacje w cyfrowej opiece zdrowotnej zapewniają chronione przechowywanie dokumentacji medycznej i wymianę danych. Poprzez oprogramowanie platformy AnandaMed pacjenci mają stały dostęp do danych lekarza i swojej dokumentacji. Zapewnia to nawiązanie bezpiecznej współpracy i komunikację za pośrednictwem wideo i wiadomości 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Leczenie medyczną marihuaną pod okiem wykwalifikowanego specjalisty – umów wizytę już dziś!

AnandaMedKażdy pacjent, który chce leczyć się medyczną marihuaną powinien trafić do kompetentnego specjalisty, który ma wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania konopi w medycynie. Wszyscy lekarze i terapeuci przyjmujący pacjentów za pośrednictwem platformy AnandaMed są dokładnie weryfikowani. Daje Ci  to gwarancję nie tylko  tego, że terapia będzie prowadzona w sposób bezpieczny i skuteczny, ale przede wszystkim przez lekarza, którego sam wybierzesz, a nie przez losowo wybraną i przypadkową osobę jak ma to miejsce w tzw. „receptomatach”. Bez problemu otrzymasz zaświadczenie o leczeniu konopiami.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Wejdź na AnandaMed.pl i zarezerwuj termin u wykwalifikowanego terapeuty konopnego – tylko kilka kliknięć dzieli Cię od rozpoczęcia Twojej terapii konopnej.

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności