240
Świąteczny Jarmark Konopny

Świąteczny Jarmark Konopny – WARSZAWA 2020

Świąteczny Jarmark Konopny odbędzie się już niedługo, bo 11-13 grudnia 2020 i połączony zostanie z ponownym otwarciem kultowego miejsca na mapie Warszawy – Bazaru Różyckiego.

OFF Brzeska znajduje się w modnej od kilku lat części Warszawy, którą Warszawiacy chętnie wybierają na zimowe spacery. Odwiedzający mogą liczyć na fantastyczną atmosferę świąteczną dzięki dekoracjom, oświetleniu, muzyce i ogólnie panującej, przyjemnej atmosferze.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Świąteczny Jarmark Konopny

Organizator zapewnia stoisko handlowe w ramach wydarzenia Jarmark Konopny oraz zestaw usług promocyjnych w ramach unikalnych pakietów sponsorskich.

Zapoznaj się z ofertą. 

Wydarzenie promowane będzie za pośrednictwem wszystkich mediów branżowych, a także ogólnopolskich portali internetowych oraz mediów lokalnych.

Więcej informacji na temat partnerów wydarzenia, oferowanych pakietów sponsorskich oraz oferty dla wystawców znajduje się na stronie internetowej www.jarmarkkonopny.pl, a wszelkie aktualności pojawiać się będą na wydarzeniu. Do dyspozycji przedstawicieli firm udostępnione zostanie apartament w pobliżu Jarmarku Konopnego, w którym zachęcam m.in. do prowadzenia spotkań biznesowych, ogrzania się oraz zjedzenia obiadu w komfortowych warunkach.

Od Organizatorów

Dokonywanie zgłoszeń możliwe jest za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj lub poprzez kontakt mailowy: jarmarkkonopny@gmail.com

Uprzejmie proszę o załączenie informacji o wybranym pakiecie, danych do faktury oraz logotypu firmy (wersja bez tła).

Mamy nadzieję, że oferta odpowiada Państwa oczekiwaniom, równocześnie jestem otwarta na dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Z poważaniem, organizator Natalia IdeaListka Janusz


Przeczytaj także o: Parlament Europejski przegłosował podniesienie limitu THC w konopiach do 0,3%


Oznaczony z:
O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności