4953
Olej RSO glejakomięsaka

Olej RSO w praktyce: sukces w leczeniu glejakomięsaka

Michał jest pacjentem onkologicznym, który stosując olej RSO zahamował rozwój glejakomięsaka. Michała mieliśmy okazję poznać podczas II Międzynarodowej Konferencji ,,Konopie w teorii i praktyce” we Wrocławiu. Był jedną z osób, które wystąpiły podczas panelu onkologicznego. Panel prowadzony był przez tych, którzy stosowali olej RSO jako wsparcie kuracji przeciwnowotworowej.

Glejakomięsak – niezwykle agresywny nowotwór

U Michała zdiagnozowano glejakomięsaka IV stopnia. Glejakomięsak to rodzaj glejaka wielopostaciowego. Jest to złośliwy guz mózgu o złym rokowaniu. Komórki tego nowotworu charakteryzuje wysoka złośliwość. Naciekający charakter glejaka wielopostaciowego sprawia, że jest on niezwykle trudny do usunięcia w całości. Pomimo chirurgicznej resekcji, naświetlań i agresywnej chemioterapii szybko powraca, rośnie i stopniowo upośledza pracę kolejnych fragmentów mózgu. Rokowania dla pacjentów dotkniętym tym rodzajem nowotworu nie napawają optymizmem – pomimo operacji oraz chemio oraz radioterapii guz przeważnie szybko odrasta prowadząc do pogorszenia się stanu pacjenta, a następnie jego śmierci. 

RSO vs leczenie glejakomięsaka

Pacjenci występujący podczas panelu onkologicznego podkreślali rolę terapii olejem. Zadziwia fakt, że u wszystkich pacjentów, którym lekarze dawali nikłe szanse na przeżycie, nowotwór po wycięciu nie odrastał! U jednego z pacjentów co prawda wykryto nowe komórki w loży po guzie, jednakże okazały się one nie być złośliwe. To wielkie osiągnięcie, które pacjenci przypisują właśnie olejowi.

Istotne było wystąpienie jednego z pacjentów, który podkreślał, że olej RSO był dodatkiem do holistycznej terapii, która polegała na całkowitej zmianie sposobu życia, odżywiania, czy nawet myślenia. Leczenie nowotworów to złożony proces, który skupiać powinien się na przywróceniu homeostazy w organizmie. Olej RSO wspiera taką terapię na wielu frontach.

olej RSO glejakomięsaka

Olej RSO i chemioterapia? Czy to ma sens?

Nie wszyscy pacjenci powierzyli swoje zdrowie tylko olejowi z konopi indyjskich. Wielu z nich równolegle przyjmowało chemię wraz z olejem. Jak twierdzą olej RSO pozwolił im znacznie lepiej znieść chemioterapię, a jej efekty były o wiele lepsze.

,,Nie jestem z tych, którzy się poddają”

Mimo druzgocącej diagnozy Michał postanowił walczyć o swoje życie. Zabiegał o pilną operację, poddał się chemio i radioterapii, a następnie robił wszystko, aby ,,dobić guza”. Samodzielnie zdobywał w sieci informacje o możliwości leczenia nowotworów preparatami z konopi indyjskich, które w Polsce są nielegalne. Nie myślał o konsekwencjach prawnych. Dziś pewnie stoi na nogach i opowiada o swojej historii. Olej RSO towarzyszy mu nadal, nawet w trakcie tego nagrania był pod wpływem kannabinoidów. RSO stanowi silne wsparcie jego terapii oraz profilaktykę przeciwnowotworową. Nawrotów glejaka nie stwierdzono. 


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Michałem, który opowiada o tym jak wygląda stosowanie oleju RSO w praktyce! Niebawem wideo nagranie z kolejnym pacjentem, który także wygrał walkę z glejakiem wielopostaciowym.

W wywiadzie m.in.:

  • Jak zdobyć olej?
  • Na co uważać?
  • Jak wygląda terapia?
  • Jak budować tolerancję na THC?

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności