1880
najlepszy przyjaciel człowieka

Najlepszy przyjaciel człowieka na haju

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył radości z interakcji z jakimś zwierzęciem. Ci, którzy mieli taką okazję będąc na haju wiedzą, że podekscytowanie i przyjemność jest jeszcze większa. Zwierzęta są wspaniałymi towarzyszami palaczy i jak się okazuje najlepszy przyjaciel człowieka na haju to nie tylko pies.

Najlepszy przyjaciel człowieka to … ?

Teraz zapewne zastanawiasz się, które zwierzę najbardziej umila czas podczas palenia, a jeśli jeszcze nie jesteś właścicielem, to które z nich wybrać. Może psa, który zawsze wesoło merda ogonem na Twój widok, a może rybkę, która nie wymaga zbyt wiele uwagi? Kandydatów na najlepszego przyjaciel palacza jest kilku.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka

Jednak jak się okazuje, są rasy, które w sposób szczególny mogą działać na palaczy marihuany. Jeśli chcesz mieć psiego przyjaciela, upewnij się, że będzie zadowolony z Twojego stylu życia i będzie pasował do Twojej osobowości.

Labradory są łagodne i lubią się bawić. Bez względu na wiek w głębi serca zawsze są szczeniakami. Jednak przedstawiciele mniejszych ras wcale nie zostają w tyle jeśli chodzi o ilość energii do zabawy. Teriery i pudle mogą zatem nie być najlepszym wyborem jeśli po paleniu wolisz zalegać na kanapie i grać na konsoli.

Jeśli lubisz odmiany marihuany o pobudzającym działaniu, owczarek niemiecki będzie dobrym kompanem do spacerów na świeżym powietrzu w słoneczny dzień. Beagle to zabawna rasa, ponieważ uwielbiają zabawnie wyć. Twoi sąsiedzi mogą nie być do końca zadowoleni, ale po dobrym paleniu wspólne śpiewanie z psem to z pewnością ciekawa rozrywka. W każdym razie nawet jeśli dopadnie Cię niekontrolowany chichot pies jest takim towarzyszem, że nie wiedząc o co chodzi, będzie się cieszył razem z Tobą.

Rybka lubi pływać i upalonych relaksować

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak wiele gabinetów lekarskich ma w poczekalni ogromne akwaria? Oprócz odwracania uwagi dzieci (i zapewne wielu dorosłych), mają za zadanie zmniejszać stres dopóki nie nadejdzie czas, aby wejść do gabinetu. Wiele osób ma obawy związane z wizytami lekarskimi, a najbardziej u dentysty. Badania naukowe wykazały, że oglądanie pływających ryb obniża ciśnienie krwi i działa kojąco na umysł.

Pomyśl o żywej ‘lampie lawowej’. Rybki to niekończące się ruchy, kolory i wzory płynnie przemieszczające się w głębi akwarium. Wiele gatunków ryb jest łatwych w opiece. Po dobrym paleniu, rozmowa z rybkami może być wciągająca. A ponieważ (raczej) nie będą nic mówić, z pewnością będą się z Tobą we wszystkim zgadzać.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Żółwie to przyjaciele na całe życie

Urok żółwia polega na tym, że jest powolny. Powoli przesuwa swoje łapki, czasem powiosłuje, raczej nie gryzie i z reguły nic nie mówi. Te płazy może nie okazują zbytnio uczuć, ale możesz być pewny, że są bardzo lojalne, a interakcje z nimi, gdy jesteś na haju są ciekawe.

Jeśli szukasz wysokiej jakości naturalnych kosmetyków z konopi oraz zdrowej żywności i soków koniecznie odwiedź stronę BjoCoCo.com


Koty chodzą własnymi drogami

Niezależnie od tego, czy skręcisz idealnego jointa, zapalisz zioło z wypucowanego na błysk bongo, czy sięgniesz po ciasteczko z marihuaną, koty potraktują Cię tak samo obojętnie. Upewnij się, że je karmisz i głaszczesz na zawołanie, a może zaczną Cię tolerować. Jeśli lubisz zalegać na kanapie,  spędzać czas w spokoju i relaksować się to masz dodatkowego kociego plusa. Jeśli wolisz śpiewać, tańczyć i spędzać czas po paleniu aktywnie, kot nie do końca może być zadowolony. No chyba, że sam chwilę wcześniej delektował się kocimiętką.

Ptaki

Tak jak w przypadku rybek, czy żółwia, samo obserwowanie ptaków może być niezłą rozrywką. Chociaż nie ćwierkasz w ich języku, w rozmowie są zawsze uprzejme i odćwierkują. W przypadku niektórych gatunków ptaków czas po paleniu możesz wykorzystać na naukę mówienia nowych słów. Eksperci od ptaków twierdzą, że najłatwiejszy sposób na osiągnięcie tego wymaga ciągłego powtarzania tego samego słowa i od czasu do czasu nagradzania ptaszka. Gdy już nauczysz ptaka mówić, rozmowa o życiu może być interesująca.


Źródło: potguide.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności