300
Chile Medyczną marihuaną

Chile: produkty z medyczną marihuaną już dostępna w aptekach!

Od tego roku apteki w Chile oferują produkty z medyczną marihuaną dla pacjentów, których lekarze wyrazili zgodę na taką terapię.

Rząd zalegalizował używanie i sprzedaż medycznej marihuany w 2015 roku, ale dopiero od niedawna rozpoczęto import produktów od kanadyjskiego dostawcy Tilray. Według obowiązującego prawa, uprawa marihuany na własny użytek w Chile jest nielegalna.

W ostatnich tygodniach firma Tilray ogłosiła, iż zamierza eksportować swoje produkty również do Australii i na Cypr.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Kilka innych południowoamerykańskich państw również zamierza wprowadzić reformy w sprawie medycznej marihuany. W 2016 roku kolumbijscy ustawodawcy zatwierdzili przepisy zarządzające produkcją i używaniem medycznej marihuany, podczas gdy w marcu bieżącego roku w Argentynie podpisano ustawę regulującą dystrybucję kannabidiolu.

Chile Medyczną marihuaną

Od lipca tego roku apteki w Urugwaju przewiduja rozpoczęcie sprzedaży marihuany obywatelom powyżej  18 roku życia, którzy wyrażą chęć wpisania się do rządowego rejestru. Cieszymy się, że Chile wykonała krok w stronę produktów z medyczną marihuaną. Nie tylko da to szansę wielu osobom na wprowadzenie bardziej naturalnego leczenia, ale może to również podnieść poziom życia ich oraz ich rodzin. Trzymamy kciuki za dalsze zmiany w chilijskim prawie.

Źródło:  www.thedailychronic.net

Tłumaczenie: Jacek Michalczyk

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

mmpoziom

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności