6297
RSO łuszczyca plackowata

Olej RSO z marihuany vs. łuszczyca plackowata i zapalenie stawów – świetne wyniki terapii

Olej RSO (Rick Simpson Oil) pozyskiwany z kwiatostanów konopi indyjskich skutecznie wspomaga leczenie takiej choroby jaką jest łuszczyca plackowata. RSO uznawany jest za cudowny specyfik, który może skutecznie leczyć wiele schorzeń.

Olej RSO – co to jest?

Medyczna marihuana w formie oleju RSO to bardzo znany i poszukiwany przez wielu pacjentów lek. Olej RSO to ekstrakt z konopi indyjskich (marihuany), który charakteryzuje się wysoką zawartością tetrahydrokannabinolu THC. Jest to środek psychoaktywny, nielegalny w Polsce. Twórca receptury, Rick Simpson, leczył olejem RSO osoby cierpiące na takie choroby jak: rak, HIV / AIDS, zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, białaczka, choroba Crohna, depresja, osteoporoza, łuszczyca, bezsenność, jaskra, astma, oparzenia, migreny, przewlekły ból, zmutowane komórki (polipy, brodawki, guzy), a także stosował olej w celu regulowania masy ciała. Więcej na temat tego specyfiku dowiecie się tu:

Najpopularniejsze rodzaje ,,ekstraktów” z konopi

i tu

Jak dawkować olej RSO i CBD? Ogólne zasady

RSO a łuszczyca plackowata – szczegóły terapii

Na zdjęcia pokazujące efekt oleju RSO w leczeniu chorób takich jak łuszczyca plackowata oraz zapalenie stawów natrafiliśmy na jednej z grup dyskusyjnych poświęconej medycznej marihuanie. Pacjentem jest mężczyzna od 25 lat cierpiący na nawracającą łuszczycę plackowatą oraz zapalenie stawów. Konwencjonalne leczenie zawiodło. Zapalenie stawów doprowadziło do stanu, w którym paznokieć niemal odchodził od palca. Terapię stanowił olej RSO, rozpuszczalnikiem był alkohol. Olej został wzbogacony o olej CBD w stężeniu 2500 mg. Pacjent stosował 1 kroplę pod język co 6 godzin. Dodatkowo została sporządzona maść, w skład której wchodził: olej RSO, olej kokosowy oraz propolis. Zmiany skórne były smarowane tą maścią, a całość owijana folią, aby zminimalizować ścieranie się leku.

Spójrzcie na te niesamowite efekty po zaledwie 2 tygodniach!

RSO łuszczyca plackowata

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

mmpoziom


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności