93 0

Nowy Jork: Koszerna medyczna marihuana dostępna dla społeczności żydowskiej

W tym tygodniu ogłoszono, że jedna z firm rozpocznie sprzedaż tego, co uważa się za pierwszą medyczną marihuanę z certyfikatem koszerności dla społeczności Żydowskiej w Stanach Zjednoczonych.

Firma Vireo Health stwierdziła, że jej produkty są medycznymi konopiami do palenia i zostały uznane za zgodne z Żydowskim prawem przez Unię Ortodoksyjną.

“Certyfikat koszerności pomoże w leczeniu społeczności Żydowskiej w Stanach Zjednoczonych, a także w walce z niesłusznymi stygmatami związanymi z medyczną marihuaną”, powiedział Ari Hoffnung, prezes firmy.

“Dzisiejsza informacja wysyła ważną wiadomość do Nowojorczyków wszystkich wyznań i środowisk, które za pomocą medycznej marihuany łagodzą bol i cierpienie.”

Doniesienia sugerują, że w społeczności Nowego Jorku jest ponad 1,5mln żydów.

The Orthodox Union stwierdziło, że przyznany certyfikat koszerności spełnia wszystkie normy uprawy i przetwarzania medycznej marihuany.

Rabin Menachem Genack, powiedział, że jego grupa z przyjemnością udzieliła certyfikacji. “W judaizmie priorytetym jest zdrowie i zachęcania do medycyny, które poprawia stan zdrowia i zmniejsza ból.”

“Korzystanie z medycznych przetworów z konopie zalecanych przez lekarza, nie powinno być traktowane jako grzeszny czyn, ale raczej jako przykazanie.”


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Redakcja portalu
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland