138
medyczna marihuana ból releaf.pl

Medyczna marihuana skutecznie leczy ból

Medyczna marihuana w wielu przypadkach pomogła wyeliminować lub zmniejszyć dawki przyjmowanych leków przeciwbólowych. Pacjenci coraz częściej wybierają ją jako lekarstwo na bóle przewlekłe, neuropatyczne, pourazowe oraz związane z chemioterapią i z HIV. 

Czy medyczna marihuana łagodzi ból? 

W roku 2019 Journal of Psychoactive Drugs opublikował wyniki badań na klientach sklepów z konopią indyjską. Okazało się, że dla 62% z nich medyczna marihuana to lekarstwo na przewlekły ból. 82% z tych badanych, którzy używali tabletek przeciwbólowych i 88% leczących się opioidami silnie zredukowało ilość przyjmowanych środków lub zupełnie zamieniło je na medyczną marihuanę. Medyczna marihuana leczy ból i wykazuje się dodatkowo niską toksycznością, nie uszkadza narządów wewnętrznych oraz nie powoduje zaburzeń fizjologicznych.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Co zrobić gdy leczenie nie przynosi ulgi?

light logoPacjenci cierpiący na przewlekły, trudny w leczeniu ból bardzo często opisują jego negatywny wpływ na ważne lub niemal wszystkie aspekty ich życia. W polsce działa kilkadziesiąt klinik i poradni wyspecjalizowanych w jego leczeniu. Jedną z nich jest Releaf – Klinka Leczenia Marihuaną. Kadra lekarska tej kliniki składa się z osób zajmujących się m.in. anestezjologią, medycyną paliatywną i onkologią. Lekarze Releaf wykorzystują medyczne właściwości marihuany aby pomóc swoim pacjentom w sposób bezpieczny i efektywny. Lek znany ludzkości od tysiącleci może skutecznie stosowany być w nowoczesnej medycynie wspierając proces powrotu do zdrowia oraz lecząc i łagodząc objawy wielu chorób dzięki takim właśnie osobom. Cena konsultacji internetowej w tej klinice to 200zł, nie przekracza więc średnich stawek w miejskich klinikach specjalizujących się w leczeniu bólu.

medyczna marihuana ból

Medyczna marihuana i leki na ból – czy to bezpieczne?

Konopie indyjskie cieszą się złą sławą z powodu swoich psychoaktywnych właściwości. Nie bez powodu jednak roślinę tę przez tysiąclecia różne kultury otaczały dużym szacunkiem. Najczęstsze skutki uboczne terapii THC mogą obejmują zawroty głowy, otępienie, suchość w ustach oraz dyskomfort spowodowany zmianą odczuwania czasu, bodźców dźwiękowych lub fizycznych. Jak wynika z relacji pacjentów są to objawy przejściowe, które szybko ustępują lub zanikają w trakcie terapii. Medyczna marihuana koi ból, działa przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo. W niektórych przypadkach przywraca także apetyt. Odradzamy jednak używanie marihuany o niesprawdzonym składzie, bez konsultacji lekarskiej. Dla zapewnienia optymalnych efektów kuracji i komfortu osoby leczonej należy używać produktów medycznych w dawkach przyjmowanych zgodnie z zaleceniami lekarza. Choć THC wykazuje interakcje głównie z lekami uspokajającymi i przeciwskurczowymi, olejki CBD mogą podnosić stężenie osoczowe niektórych leków używanych w chemioterapii. Aby w łatwy sposób uzyskać receptę na medyczną marihuanę umów się na konsultacje w klinice konopnej Releaf – Klinka Leczenia Marihuaną. Dzięki temu indywidualnie dobrana terapia będzie skuteczna i bezpieczna oraz ominie stres związany z przyzwyczajeniem organizmu do psychoaktywnego działania THC. Doświadczeni lekarze pomogą dobrać wyrównane dawki leków i stopniowo odstawić te, które przestaną być potrzebne. Na wygodne konsultacje internetowe można umówić się nie wychodząc z domu. 

medyczna marihuana ból

Medyczna marihuana jako lek na ból?

Medyczna marihuana łagodzi ból i pomaga poradzić sobie z czynnościami wcześniej przez niego ograniczonymi. W wielu przypadkach pacjenci cierpiący na przewlekły ból przez długi czas szukają skutecznej terapii i często zmuszeni są do sięgania po bardzo mocne środki przepisywane na receptę. Medyczna marihuana może stanowić ich skuteczny i naturalny substytut. Jeśli interesuje Cię kuracja konopią, skontaktuj się z lekarzem.

Sandra Jurkiewicz
O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności