111
AnandaMed

AnandaMed dla lekarzy – innowacyjny system terapii pacjenta online

Czy wiesz, że korzyści, jakie oferuje system telemedyczny Anandamed są nieograniczone nie tylko dla pacjentów, ale także dla świadczeniodawców, czyli lekarzy i klinik konopnych? Jeszcze nie korzystasz z tego innowacyjnego rozwiązania? Tylko pomyśl, ile tracisz w dobie ciągłego doskonalenia technologii!

Wirtualna opieka nad pacjentem nie jest opcjonalna w pracy lekarza, tylko niezbędna!

Jedno z przeprowadzonych w 2019 roku badań wykazało, że ponad 80% pacjentów preferuje wizyty zdalne. Swój wybór argumentują brakiem konieczności dojazdu do placówki medycznej, wzięcia wolnego w pracy, znalezienia opiekunki do dzieci, ale również troską o swoje zdrowie psychiczne.

Wsparcie chorego na każdym etapie terapii

Nie od dziś wiadomo, że bliskość rodziny podczas wizyty lekarskiej jest nieocenionym wsparciem dla pacjenta. Umawiając wizytę za pomocą systemu telemedycznego AnandaMed pacjent może poprosić o dołączenie do konsultacji wybranych członków rodziny, nawet jeśli dzielą ich setki kilometrów.

Nieograniczone możliwości rozbudowywania bazy pacjentów

Jednym z głównych powodów dezorganizacji czasu pracy lekarza, czy specjalisty są spóźnienia i niestawienia pacjentów na wizytę, albo przeciąganie czasu jej trwania. To niestety strata Twojego czasu, jako świadczeniodawcy. Cenne minuty, które uciekają, mógłbyś wykorzystać na dotarcie do nowych pacjentów.

Rozbudowany terminarz wizyt jest jednym z podstawowych narzędzi, które znajdziesz w panelu specjalisty na AnandaMed.pl. Sam zdecyduj kiedy i w jakich godzinach będziesz pracować, zaplanuj swój urlop, a także ustal cenę za każdy rodzaj usługi, którą świadczysz.

Łatwiejsza kontrola przestrzegania zaleceń przez pacjenta

Telemedycyna pozwala lekarzowi  opracować spersonalizowany plan leczenia pacjenta i zdalnie monitorować jego postępy i przebieg terapii. Niektóre metody leczenia wymagają częstego monitorowania danych i optymalizacji leczenia. AnandaMed, jako intuicyjna platforma telemedyczna, umożliwia udostępnianie danych telemedycznych i wyników zleconych badań, e-recept, czy skierowań w czasie rzeczywistym co angażuje pacjenta we współpracę z lekarzem i w proces leczenia.

System telemedyczny AnandaMed to rozwiązanie dla lekarzy i podmiotów medycznych łączących tradycyjne leczenie z terapią medyczną marihuaną

Grupą pacjentów, którym obecnie szczególnie trudno jest znaleźć kompetentnego specjalistę blisko ich miejsca zamieszkania są chcący spróbować leczenia medyczną marihuaną. Wielu lekarzy nadal niewiele wie o potencjale konopi, co jednak nie przeszkadza im w skutecznym zniechęcaniu pacjentów do tego typu terapii, oczywiście na rzecz medycyny konwencjonalnej, jako jedynej i skutecznej w leczeniu wszelkich schorzeń.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Pomyśl o tych wszystkich pacjentach, którzy od lat walczyli i czekali na legalny dostęp do terapii medyczną marihuaną, a teraz na próżno szukają wsparcia.

Posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia pacjentów medyczną marihuaną? Zaproś ich do siebie! W AnandaMed szybko uzyskają dostęp do szeregu oferowanych przez Ciebie usług i dogodnych terminów. Już dziś rozpocznij praktykę w AnandaMed i prowadź wirtualną opiekę nad pacjentem za pośrednictwem smartfona lub komputera. Zacznij być widoczny w sieci i pamiętaj, że Twój profesjonalizm i korzystanie z innowacyjnych rozwiązań to gwarancja zadowolenia pacjenta i tego, że poleci Cię innym.

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym MedycznaMarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności