975
Turcja legalizuje marihuany

Turcja legalizuje uprawę marihuany w celach medycznych i naukowych!

Turcja legalizuje uprawę marihuany w celach medycznych i naukowych. Nowe regulacje rządowe mają pozwolić na wysoce kontrolowane uprawy konopi indyjskich w wybranych częściach kraju do celów medycznych i naukowych. Ten krok został wykonany po części, aby rozprawić się z nielegalnymi produkcjami w kraju.

Czy każdy może być producentem marihuany w Turcji?

Zgodnie z przepisami, rolnicy muszą otrzymać pozwolenie od rządu, aby móc rozpocząć własną uprawę, raportuje turecka gazeta “The Hurriyet”. Potencjalni plantatorzy muszą udowodnić, że nie byli związani z nielegalną produkcją konopi indyjskich lub nie użytkowali jej w przeszłości. Urzędnicy z Ministerstwa będą również sprawdzać pola każdego miesiąca przed rozpoczęciem żniw, a także będą monitorować czy nie ma żadnych oznak nielegalnej działalności, donosi “T24 News”. Przepisy przewidują, że upoważnieni hodowcy będą musieli pozbyć się wszystkich części rośliny po okresie zbiorów, aby zapobiec nielegalnej sprzedaży rośliny jako psychoaktywnego narkotyku.

Turcja legalizuje marihuany


SZUKASZ LEKARZA KONOPNEGO?
ZNAJDZIESZ GO NA

anandamed.pl


Gdzie konkretnie w Turcji możliwa jest uprawa?

Wybrane części kraju to: Amasya, Antalya, Bartin, Burdur, Çorum, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Uşak, Yozgat i Zonguldak.

Ministerstwo może również przyznać pozwolenie do uprawy w innych prowincjach, jeśli produkcja jest wyłącznie do celów naukowych.

Turcja legalizuje uprawę marihuany tylko do celów medycznych i naukowych

Palenie marihuany w celach relaksacyjnych jest nielegalne w Turcji. Posiadanie, nabycie lub otrzymywanie wszelkich nielegalnych narkotyków, w tym konopi indyjskich jest zagrożone karą do dwóch lat więzienia. Sprzedaż i dostawa narkotyków, a także nielicencjonowana produkcja jest karana pozbawieniem wolności do lat 10.

źródło: http://www.independent.co.uk
O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności