859
ukrycie śladów palenia marihuany

Szybkie i skuteczne ukrycie śladów palenia marihuany

Nawet przy idealnym zaplanowaniu swojej codziennej rutyny, każdy koneser marihuany w pewnym momencie swojego życia staje w obliczu typowej sytuacji, w której konieczne jest dość szybkie i skuteczne ukrycie śladów niedawnego palenia marihuany.

Niebawem wpadają goście, albo po niespodziewanym telefonie musisz pilnie udać się na miasto bez zwracania na siebie zbytniej uwagi? Doświadczeni palacze nauczyli się już skutecznie ukrywać główne oznaki używania marihuany. Ale dla początkujących te wskazówki mogą okazać się przydatne. Kiedy chcesz ukryć to, że dopiero co paliłeś marihuanę, najlepiej połączyć pewność siebie i opanowanie oraz zastosować się do kilku zasad.

Najlepsza rzecz? Okulary przeciwsłoneczne!

Jednym z najbardziej oczywistych i niepożądanych objawów niedawnego używania marihuany są zaczerwienione oczy, takie jak po wyjściu z chlorowanej wody w basenie. Okulary przeciwsłoneczne są świetnym narzędziem do ukrycia naszego problemu. Niestety, kiedy jesteś w domu, noszenie ciemnych okularów może tylko spotęgować podejrzenia. W takim przypadku możesz użyć kropli do oczu. Jeśli zaczerwienienie oczu utrzymuje się zbyt długo i budzi podejrzenia, zawsze możesz powiedzieć, że masz alergię.


Dlaczego po marihuanie oczy są zaczerwienione?
Czy to powinno martwić?

>>> Sprawdź <<<


ukrycie śladów palenia marihuany

Charakterystyczny, a zarazem kłopotliwy zapach

Nieodłącznym problemem związanym z paleniem marihuany jest to, że cząsteczki dymu zalegają we włosach, ubraniach i są wyczuwalne nawet w oddechu. Możesz pozbyć się niechcianego zapachu dzięki pewnym sprawdzonym i dość prostym środkom. Po pierwsze obejmuje to zmianę ubrania, umycie zębów i wzięcie prysznica.

Jeśli potrzebujesz odświeżyć pomieszczenie w ekstremalnie krótkim czasie, możesz wybrać podobne metody. Otwórz okna, użyj odświeżacza, kadzidła lub świecy zapachowej. Najlepiej – o ile masz taką możliwość – pal marihuanę na świeżym powietrzu. Możesz wyjść  do ogrodu, na taras lub na balkon. Pamiętaj jednak, że jeśli w Twoim kraju marihuana jest nielegalna, w ten sposób możesz dostarczyć sobie większych kłopotów niż zadymione pomieszczenie.


Czy wiesz, że…
Waporyzacja jest dużo zdrowszą alternatywą palenia?

Waporyzatory to niezbędne urządzenia, aby dobrze, czyli zdrowo i wydajnie, przyjmować związki z konopi. Takie urządzenia zalecają również lekarze prowadzący specjalistyczne terapie z wykorzystaniem medycznej marihuany.  Urządzenia do waporyzacji ziół posiadają jedną główną zaletę. Podgrzewają susz do takiej temperatury, w której użyty materiał nie pali się, ale uwalnia mnóstwo cennych związków. Jest to niezwykle istotne dla zdrowia. Nie powstają szkodliwe substancje jak w przypadku konwencjonalnego spalania ziół. Poza tym delikatne kannabinoidy oraz terpeny, flawonoidy i inne lotne związki nie ulegają rozpadowi w wysokiej temperaturze. Bezpieczne waporyzatory, a więc takie, które podczas podgrzewania nie uwalniają toksycznych substancji znajdziesz w sklepie BioHemp.


Trudne zadanie – samokontrola

Wyobraź sobie taką sytuację: delektowałeś się ulubioną odmianą indica, ale za chwilę otacza Cię tłum ludzi. Jak zachowywać się normalnie skoro jesteś upalony? To logiczne, że po paleniu wiele osób stara się zachowywać normalnie i tak naturalnie, jak to tylko możliwe. Niestety, nadmierne wysiłki w tym zakresie będą wyglądać podejrzanie. Musisz zachować motywację i niezbędną siłę do interakcji towarzyskich. Nie zwracaj jednak na siebie zbytnio uwagi swoim zachowaniem – to wyraźna oznaka palenia marihuany – i nie mów zbyt dużo. Jeśli uważasz, że opowiadasz bzdury, to najprawdopodobniej tak jest. Najskuteczniejszym sposobem uniknięcia niekomfortowej sytuacji jest względne milczenie.

Niektóre osoby będące na haju mają tendencję do rozmyślania nad problemami, wydarzeniami, które niepokoją, do zamartwiania się i wpadania w skrajne emocje. To najkrótsza droga by stracić kontrolę nad sytuacją. Odzyskasz ją dzięki wewnętrznemu przekonaniu, że wszystkie problemy można rozwiązać z czasem i nie ma potrzeby się nad nimi teraz rozwodzić. Skup się na czymś. Oczywiście nie patrz się bezmyślnie w jeden punkt, tylko staraj się spokojnie patrzeć na różne, znajdujące się w pobliżu obiekty. Najłatwiej – jeśli masz taką możliwość – zajrzyj do internetu w telefonie lub zagraj przez chwilę w ulubioną grę.

ukrycie śladów palenia marihuany


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


I najważniejsze! Zatrzyj ślady!

Zadbaj o schowanie resztek suszu i zamaskowanie innych śladów palenia zioła. Nie potrzebujesz bonga i innych dowodów znajdujących się na środku pokoju, kiedy właśnie spodziewasz się gości.  Ta zasada jest o tyle prosta, że jak raz o niej zapomnisz, to więcej już nie będzie Ci trzeba przypominać.


Źródło: fourhundredandtwenty.biz

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności