552
autyzm medyczna marihuana

Autyzm i medyczna marihuana – Ojciec walczy o medyczną marihuanę dla chorego syna

Autyzm i medyczna marihuana, oto historia ojca walczącego z systemem o leczenie dla swojego chorego na autyzm syna. Dale Jackson nigdy nie myślał, że będzie popierał legalizację marihuany. Mówi, że nigdy wcześniej nie widział marihuany, zanim zdał sobie sprawę, że olej z konopi będzie mógł pomóc w złagodzeniu bólu u swojego autystycznego syna.

7-letni Colin, syn Dale Jacksona choruje na niewerbalny autyzm. Jego ojciec walczy o legalizację medycznej marihuany w stanie Georgia w nadziei, że leczniczy olej z konopi pomoże jego synowi.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

“Olej z konopi prawdopodobnie nie wyleczy mojego syna z autyzmu, ale jest to jedyna rzecz, którą ja jako rodzic mogę zrobić, aby poprawić jakość jego życia,” mówi Dale Jackson.

Przedstawiciel stanu Allen Peake złożył projekt ustawy w środę 13 stycznia 2016 roku. Ustawa pozwoli Colinowi na stosowanie oleju z konopi wraz z tysiącami innych pacjentów w stanie Georgia, którzy cierpią na PTSD, raka i inne schorzenia.

Obecne prawo dopuszcza stosowanie marihuany do celów medycznych tylko dla kilkuset pacjentów, którzy muszą ją kupować w innych stanach. Zdesperowani rodzice zmuszeni są do łamania prawa kupując ją w stanie Georgia, ponieważ nie wszystkich stać na częste i dalekie podróże.

autyzm medyczna marihuana

Ponad stu ustawodawców wspiera tą ustawę, a sam Dale Jackson jest gotów odwiedzić Kapitol jeśli będzie trzeba, aby jego przeciwnicy zdali sobie sprawę, że olej z konopi jest bardzo potrzebny dla pacjentów takich jak jego syn Colin.

“Walczyli z tą ustawą w zeszłym roku i walczą także w tym, ponieważ boją się, że pewnego dnia może to doprowadzić do pełnej legalizacji do użytku rekreacyjnego.”

Niedawno pisaliśmy artykuł, w którym opisaliśmy historię Kalela Santiago – 9 latka, który również chorował na niewerbalny autyzm. W jego przypadku olej z konopi pomógł w wypowiedzeniu pierwszych słów, zaledwie po 2 dniach stosowania oleju z konopi! Mamy nadzieję, że pewnego dnia, także i w Polsce możliwe będzie stosowanie medycznej marihuany, dla pacjentów cierpiących na autyzm i wiele innych chorób, w leczeniu których konopie są skuteczne.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Oto nagranie video w języku angielskim, z wiadomości nbc4i, w którym opowiedziana jest historia opisana powyżej.

O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności