907
Efekty terapii marihuaną

Efekty terapii medyczną marihuaną – wywiad z Dorotą Gudaniec


Efekty terapii marihuaną

Dorota Gudaniec jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce osób związanych z medyczną marihuaną. Zwana ,,matką medycznej marihuany’’ pani Dorota jest czynną aktywistką i założycielką Fundacji Krok Po Kroku, która działa na rzecz pomocy niepełnosprawnym i chorym dzieciom, a także propaguje wiedzę na temat zastosowania konopi w medycynie. Pani Dorota opowiedziała nam jakie były efekty terapii medyczną marihuaną w leczeniu jej synka, który choruje na padaczkę. 


TERAPEUTYCZNE KONUSLTACJE KONOPNE
dostępne pod nr tel.+ 48 531 155 663

Z inicjatywy fundacji oraz Koalicji Medycznej Marihuany w maju, we Wrocławiu odbyła się pierwsza w Polsce, Międzynarodowa Konferencja Konopie w teorii i praktyce. To właśnie tam mieliśmy okazję porozmawiać z panią Dorotą, której syn jest leczony za pomocą medycznej marihuany. Sześcioletni Max jest jednym z czwórki dzieci państwa Gudaniec. U przedwcześnie urodzonego chłopca zdiagnozowano zespół Downa, niedługo potem pojawiły się pierwsze napady padaczkowe.

Efekty terapii marihuaną

Zespół Westa – niezwykle ciężka w leczeniu forma padaczki powodował, że Max cierpiał na niemal nieustające napady, które uniemożliwiały mu normalne funkcjonowanie i rozwój. Napadów dziennie było nawet kilkaset. Chłopiec poddawany był leczeniu farmakologicznemu, które nie przynosiło oczekiwanych rezultatów, a stan Maxa ulegał pogorszeniu. W pewnym momencie życie małego pacjenta wisiało na włosku. To właśnie wtedy z pomocą zjawił się dr. Bachański, który wprowadził rodziców Maxa w świat medycznej marihuany.

Efekty terapii marihuaną

Od 28 września 2014 – czyli od momentu podania pierwszej, legalnej dawki medycznej marihuany, stan chłopca uległ niesamowitej zmianie. Jak Max czuje się dziś? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym pani Dorota opowiada o historii choroby i aktualnym stanie zdrowia swojego syna.

Zapraszamy do subskrybowania naszego nowego kanału Medyczna Marihuana TV – wywiady, specjaliści, pacjenci, relacje z wydarzeń i wiele, wiele więcej! Bądźcie na bieżąco!

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności