286

Co dzieje się z ustawą o Medycznej Marihuanie?- odpowiada Jakub Gajewski

Początek tego roku obfitował w ważne wydarzenia i publiczne debaty związane z dostępem do medycznej marihuany w Polsce. Temat wzbudził zainteresowanie ogólnopolskich mediów, a także niektórych polityków. Wielu Polaków, a przede wszystkim pacjentów, z uwagą śledziło losy ustawy o medycznej marihuanie.

W lutym klub poselski Kukiz’15 złożył do sejmu projekt ustawy, która ma umożliwić legalne stosowanie wyrobów medycznych na bazie konopi w Polsce. Ustawa dała nadzieję wielu potrzebującym, a władze zapewniały, że sprawa zostanie potraktowana z należytą uwagą. Mimo ogłoszonej pełnej refundacji leków na bazie medycznej marihuany niewiele realnie uległo zmianie.

Jakub Gajewski i jego zdanie na temat ustawy

Co dalej z ustawą?

Podczas konferencji Konopie w teorii i praktyce we Wrocławiu spotkaliśmy wielu działaczy na rzecz konop.  Udało nam się nagrać wywiad, w którym wypowiedział się m.in. Jakub Gajewski – aktywista i założyciel inicjatywy Wolne Konopie, którego zapytaliśmy o losy ustawy.

  • Co dzieje się z ustawą o medycznej marihuanie?
  • Czy uda się przeforsować ustawę o medycznej marihuanie?
  • Czy ogłoszona refundacja leków na bazie medycznej marihuany to ,,zamiatanie sprawy pod  dywan’’?

1713

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

Zachęcamy także do subskrybowania naszego nowego kanału Medyczna Marihuana TVwywiady, specjaliści, pacjenci, relacje z wydarzeń i wiele, wiele więcej! Bądźcie na bieżąco!


Przeczytaj także:


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Medyczna marihuana nadal niechętnie przepisywana przez lekarzy. Rozmowa z Pauliną Janowicz [WIDEO]


O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności