704 1

Zapowiedź III Międzynarodowej Konferencji “Medyczna Marihuana w teorii i praktyce” we Wrocławiu

W dniach 26 – 27 maja we Wrocławiu, przez Fundację Krok Po Kroku i Koalicję Medycznej Marihuany  zorganizowana zostanie III Międzynarodowa Konferencja pt.„Medyczna marihuana w teorii i praktyce – nauka, medycyna, prawo”.

W związku ze zmianą prawną, jaka – udziałem Koalicji, środowisk pacjenckich oraz przychylnych polityków – zaszła w naszym kraju w kontekście medycznej marihuany, przy organizacji najbliższej konferencji postawiliśmy na gruntowną edukację lekarzy i środowisk medycznych.

Dwudniowa konferencja będzie wyjątkowa nie tylko dla lekarzy i naukowców – będzie również doskonałą gratką dla pacjentów oraz ich rodzin i opiekunów, którzy będą mogli czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł, a także wymienić się doświadczeniami.

Kto może wziąć udział?

Konferencja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: lekarzy, personelu medycznego, polityków, a także pacjentów i ich opiekunów. Lekarze i personel medyczny zdobędą rzetelną wiedzę, którą będą mogli wykorzystać w swojej pracy, pacjenci odkryją nowe możliwości leczenia i rozwiązania swoich problemów zdrowotnych, a politycy – będą mieli szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie systemów prawnych obowiązujących w innych krajach i czerpania z najlepszych na świecie źródeł ws. medycznej marihuany.

Na konferencji przedstawione zostaną najnowsze doniesienia naukowe ze świata medycznej marihuanydoświadczenia lekarzy i pacjentów podejmujących się terapii medyczną marihuaną, a także międzynarodowe doświadczenia związane z regulacjami prawnymi dot. wykorzystania marihuany w leczeniu.

Przypomnijmy jak wyglądała ubiegłoroczna – II Konferencja

Dlaczego warto?

 • Dowiesz się, czym jest medyczna marihuana, na co (i dlaczego) pomaga oraz jak ją stosować
 • Poznasz fakty i mity dotyczące medycznej marihuany
 • Będziesz mieć niepowtarzalną okazję, aby posłuchać najwybitniejszych ekspertów świata medycznej marihuany, z Polski i zagranicy
 • Otrzymasz dowody na skuteczność terapii medyczną marihuaną w walce z różnymi chorobami oraz praktyczne porady dotyczące terapii
 • Wiedza zdobyta podczas konferencji pochodzi z najlepszych źródeł: nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby dowiedzieć się więcej – wystarczy, że przyjedziesz do Wrocławia

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, materiały dydaktyczne i będzie mógł wziąć udział w panelu dyskusyjnym z najwybitniejszymi ekspertami w dziedzinie medycyny opartej na kannabinoidach. W maju we Wrocławiu nie zabraknie zarówno naukowców, jak i niezwykle doświadczonych praktyków – z Polski i świata, a ich sylwetki przedstawimy niebawem. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne wykładów zagranicznych prelegentów.

Koszt uczestnictwa i zapisy

Wszystkie osoby, które zainteresowane są konferencją mogą zgłosić swój udział za pomocą panelu rejestracyjnego:

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

W zależności od wybranej opcji koszty uczestnictwa są następujące:

 • Pierwszy dzień konferencji  /  150 zł
 • Drugi dzień konferencji  /  150 zł
 • Dwa dni konferencji  /  250 zł

Więcej informacji udziela organizator: konferencja@fundacjakrokpokroku.org.pl 

Źródło: facebook.com, konferencja.fundacjakrokpokroku.org.pl


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Sandra Jurkiewicz
O autorze:

1 KOMENTARZ

 1. Avatar
  Jakub Styczeń

  A jaki jest program Konferencji.
  Chcąc potwierdzić swój udział w I lub II dniu konferencji – chciałbym poznać program na dany dzień,

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland