681 0

Warsztaty z medycyny konopnej – Konopna Doktorka i Holistic House Warsaw

Warszawa 12 stycznia 2020 r. “Obalam mity, potwierdzam fakty!” – pod takim hasłem Samia Al-Hameri edukuje w zakresie medycznego zastosowania konopi. Farmaceutka nazywana Konopną Doktorką przekazuje komplementarną wiedzę z zakresu uzdrawiania tą rośliną.

Niech zaskoczy Cię energia konopi

Już w tą niedzielę przy ulicy Solec 25/75 w Holistic House Warsaw odbędą się wykłady na temat uzdrawiającej mocy konopi. Uczestnicy będą mieli szansę zgłębić podstawową wiedzę na temat wykorzystania tej rośliny w medycynie holistycznej. Warsztaty różnią się od innych ze względu na podejście do rośliny i uczestników. Konopna doktorka docenia niesamowity potencjał terapeutyczny tej świętej rośliny i darzy ją z należytym szacunkiem.


Jeśli szukasz wysokiej jakości naturalnych kosmetyków z konopi oraz zdrowej żywności i soków koniecznie odwiedź stronę BjoCoCo.com


Zobacz wideo-wywiad z Samią Al-Hameri

Poznajcie bliżej Konopną Doktorkę

Samia Al-Hameri jako magister farmacji i konopna aktywistka to jedna z osób, która przyczyniła się do wprowadzenia pierwszego w Polsce leku na bazie konopi. Z wielkim sercem i oddaniem poświęca się misji dzielenia się medycyną konopną oraz aspektami zdrowego stylu życia, który jest niezbędnym elementem utrzymania homeostazy organizmu. Konopna Doktorka chcę pomagać tym, którzy cierpią na różne rodzaje bólów (ostre i przewlekłe), choroby o podłożu neurologicznym, gastrologicznym, reumatologicznym, a nawet autoimmunologicznym. Często zgłaszają się do Niej osoby, którym lekarze przy pomocy konwencjonalnej medycyny nie byli w stanie w żaden sposób pomóc. To właśnie Konopnej Doktorce te osoby zawdzięczają powrót do zdrowia.

Zapisz się

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny cierpi z powodu chorób o podłożu neurologicznym czy autoimmunologicznym, a tradycyjne leczenie farmakologiczne jest nieskuteczne lub powoduje silne działanie uboczne – przyjdź i dowiedz się jak jak pomóc sobie i innym w pełni bezpieczny sposób. Na warsztatach dowiesz się jak konopie pomagają zwalczać ból (np. ból stawów i kości, bóle mięśniowe, ból pooperacyjny, migrenę), bezsenność, uzależnienia (np. alkohol, nikotyna, narkotyki), nerwicę, stany lękowe, depresję, choroby autoimmunologiczne (stwardnienie rozsiane), chorobę nowotworową, oraz inne. Będzie możliwość bezpośredniej dyskusji na temat stosowania konopi w konkretnych przypadkach. Polecamy warsztaty z Konopną Doktorką wszystkim, którzy chcą poprawić sobie jakość życia w zdrowy i naturalny sposób.

Link do wydarzenia —> “Warsztaty z energii konopnej z Konopną Doktorką”


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Oznaczony z:
Daniel Kabala
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland