843

Warsztaty z medycyny konopnej – Konopna Doktorka i Holistic House Warsaw

Warszawa 12 stycznia 2020 r. “Obalam mity, potwierdzam fakty!” – pod takim hasłem Samia Al-Hameri edukuje w zakresie medycznego zastosowania konopi. Farmaceutka jako Konopna Doktorka przekazuje komplementarną wiedzę z zakresu uzdrawiania tą rośliną.

Niech zaskoczy Cię energia konopi

Już w tą niedzielę przy ulicy Solec 25/75 w Holistic House Warsaw odbędą się wykłady na temat uzdrawiającej mocy konopi. Uczestnicy będą mieli szansę zgłębić podstawową wiedzę na temat wykorzystania tej rośliny w medycynie holistycznej. Warsztaty różnią się od innych ze względu na podejście do rośliny i uczestników. Konopna doktorka docenia niesamowity potencjał terapeutyczny tej świętej rośliny i darzy ją z należytym szacunkiem.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179


Jeśli szukasz wysokiej jakości naturalnych kosmetyków z konopi oraz zdrowej żywności i soków koniecznie odwiedź stronę BjoCoCo.com


Zobacz wideo-wywiad z Samią Al-Hameri

Konopna Doktorka – poznajcie ją bliżej

Konopna DoktorkaSamia Al-Hameri jako magister farmacji i konopna aktywistka to jedna z osób, która przyczyniła się do wprowadzenia pierwszego w Polsce leku na bazie konopi. Z wielkim sercem i oddaniem poświęca się misji dzielenia się medycyną konopną oraz aspektami zdrowego stylu życia, który jest niezbędnym elementem utrzymania homeostazy organizmu. Konopna Doktorka chcę pomagać tym, którzy cierpią na różne rodzaje bólów (ostre i przewlekłe), choroby o podłożu neurologicznym, gastrologicznym, reumatologicznym, a nawet autoimmunologicznym. Często zgłaszają się do Niej osoby, którym lekarze przy pomocy konwencjonalnej medycyny nie byli w stanie w żaden sposób pomóc. To właśnie Konopnej Doktorce te osoby zawdzięczają powrót do zdrowia.

Zapisz się

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny cierpi z powodu chorób o podłożu neurologicznym czy autoimmunologicznym, a tradycyjne leczenie farmakologiczne jest nieskuteczne lub powoduje silne działanie uboczne – przyjdź i dowiedz się jak jak pomóc sobie i innym w pełni bezpieczny sposób. Na warsztatach dowiesz się jak konopie pomagają zwalczać ból (np. ból stawów i kości, bóle mięśniowe, ból pooperacyjny, migrenę), bezsenność, uzależnienia (np. alkohol, nikotyna, narkotyki), nerwicę, stany lękowe, depresję, choroby autoimmunologiczne (stwardnienie rozsiane), chorobę nowotworową, oraz inne. Będzie możliwość bezpośredniej dyskusji na temat stosowania konopi w konkretnych przypadkach. Polecamy warsztaty z Konopną Doktorką wszystkim, którzy chcą poprawić sobie jakość życia w zdrowy i naturalny sposób.

Link do wydarzenia —> “Warsztaty z energii konopnej z Konopną Doktorką”

Oznaczony z:
Daniel Kabala
O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności