93529

Rick Simpson – człowiek, który olejem z konopi (RSO) wyleczył z raka 5000 osób

Kiedyś nazwa Rick Simpson będzie kojarzona z człowiekiem, który odkrył lekarstwo na raka, jakim jest RSO. Początek odkrycia przez Ricka lekarstwa na raka rozpoczyna się w 2003 roku, kiedy u Ricka Simpsona zdiagnozowano raka podstawnokomórkowego skóry. Miał trzy miejsca zaatakowane komórkami rakowym na ciele. Dwa na twarzy i jedno na szyi. Decyzja Ricka dotycząca sposobu wyleczenia raka zmieniła świat.

olej RSOChirurgia nie przyniosła pożądanych efektów, więc Rick postanowił spróbować czegoś innego. Przez prawie rok, Rick przyjmował olej, który był wynikiem ekstrakcji konopi indyjskich i przyjmował go doustnie przez rok. Spożywał olej powodu innych kłopotów zdrowotnych, ale diagnoza raka przypomniała mu coś, co kiedyś usłyszał w radiu. Usłyszał, że naukowcy  University of Virginia stwierdzili, że tetrahydrokannabinol (THC) może zabijać raka u myszy. Doszedł do wniosku, że jeśli zabija raka u myszy, to może również zabić jego raka.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Olejem RSO wyleczył raka

Rick zdecydował, że zastosuje olej z konopi bezpośrednio na raka skóry. Zaaplikował olej z konopi na bandaże i owinął nimi miejsca, gdzie znajdowały się komórki rakowe. Po czterech dniach czekania, zdecydował, że nadszedł czas, aby zobaczyć, czy coś się zmieniło. Ku zaskoczeniu Ricka, nowotwór zniknął. Olej z konopi wyleczył raka skóry w 4 dni!

Rick próbował poinformować swojego lekarza o jego sukcesie, ale nie chciał go słuchać. Udał się nawet do organizacji walczących z nowotworami, ale żadna z nich nie chciała mieć nic wspólnego z jego odkryciem. W tym momencie Rick wziął sprawy w swoje ręce. Zaczął uprawiać konopie na własnym podwórku i produkował z nich olej. Oddawał go każdemu, kto go potrzebował. Nawet po wtargnięciu do jego domu przez Royal Canadian Mounted Police, kiedy uprawiał 2600 roślin konopi indyjskich, nadal kontynuował produkcję oleju i pomagał innym.

olej RSO - Rick SImpson Oil

Najlepszy efekt

Aby taka terapia była najbardziej skuteczna, rekomenduje się stosowanie THC i CBD w stosunku 1:1. Najlepsze, polskie i certyfikowne olejki i ekstrakty znajdziesz w naszym sklepie. Wybraliśmy niewielką, polską markę ze względu na uczciwą politykę oraz preparaty rewelacyjnej jakości. Konopne ekstrakty oraz olejki CBD

Film o Ricku i “jego” oleju

W 2008 roku, filmowiec Christian Laurette wydał pierwszy film dokumentalny na YouTube, opisujący historię Ricka. Dokument zatytułowany “Run From the Cure” został obejrzany miliony razy i pomógł wielu ludziom na całym świecie.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Minęło już ponad 10 lat, od kiedy Rick Simson rozpoczął szerzenie informacji o oleju konopnym, którym można wyleczyć raka. Rick uzdrowił ponad 5000 osób osobiście olejem z konopi, nie wspominając o niezliczonych przypadkach na całym świecie. Rick był inspiracją do rozpoczęcia kampanii CureYourOwnCancer.org. Świat powinien być wdzięczny za tego człowieka, jego odwagę i wytrwałość.

Rick wydał też książki o leczniczym zastosowaniu oleju z konopi – “Phoenix Tears: The Rick Simpson Story” i “Phoenix Tears, Rick Simpson Oil, Nature’s Answer For Cancer”.

Niestety oleje, które sprzedają dilerzy mogą mieć niewiele wspólnego z olejem RSO (Rick Simpson Oil). Jak twierdzi Rick, większość olejów dostępnych “na ulicy” jest niewarta stosowania. Bezpieczniej jest zrobić własny olej lub zlecenie tego komuś, komu się ufa, aby zapewnić, że olej jest bardzo czysty i wysokiej jakości. Przypominamy jednak, że produkcja i posiadanie oleju RSO jest nielegalne w wielu częściach świata, w tym również w Polsce.

olej RSO - Rick SImpson Oil

Stosowanie oleju z konopi RSO

500g suszu kwiatów konopi indyjskich zazwyczaj wystarcza na wyprodukowanie około 55-60ml oleju wysokiej jakości. Taka ilość oleju jest w stanie wyleczyć najgroźniejsze nowotwory. Przeciętny człowiek może spożytkować taką ilość w ciągu około 3 miesięcy. Olej RSO jest bardzo silny, więc trzeba rozpocząć leczenie od małych dawek. Na początku wystarczy kropla oleju o wielkości połowie ziarnka ryżu, dwa do czterech razy dziennie.

Po czterech lub pięciu dniach należy stopniowo zwiększać dawkę. Wraz z upływem czasu organizm buduje tolerancje na olej, a wtedy można spożywać większe ilości. W przypadku pacjentów cierpiących na ból, Rick zaleca spożywanie większych ilości, które mogą zabijać skutecznie ból, nawet kiedy morfina nie jest już skuteczna.

Olej RSO ma bardzo wysokie stężenie THC, co sprawia, że jest bardzo mocny. Jednak stosowanie go według powyższej reguły może sprawić, że osoba go stosująca nigdy nie odczuje “haju”. Nawet jednak, kiedy pacjent przyjmie zbyt dużą dawkę, nie zajmie dużo czasu, kiedy jego efekty osłabną. Olej jest bezpieczny. Nikt nigdy nie umarł od stosowania leków z konopi, w przeciwieństwie do stosowania leków farmakologicznych.

Warto przypomnieć, że olej RSO nie jest tym samym co olej z ziaren konopi, który można kupić w większości sklepów z artykułami z konopi lub sklepów ze zdrową żywnością. Jest to często popełniany błąd i ludzie kupują olej z ziaren konopi, aby wyleczyć raka. Chociaż olej z ziaren konopi jest bardzo zdrowy, to nie ma w składzie kannabinoidów, aby miał wpływ na raka lub inne poważne schorzenia.

Rick Simpson sugeruje, żeby produkując olej wybrać odmianę o najwyższej ilości procentowej THC. Aby jednak pobudzić do życia kogoś cierpiącego na depresję, Rick proponuje odmiany sativa. Dla większości innych schorzeń, zdecydowanie sugeruje on szczepy indica. Pozwolą one na zapewnienie odpoczynku i sporej ilości snu.

O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności