2022
nowe narkotesty policji

Nowe narkotesty policji wykrywają minimalne stężenie THC w ślinie

Nowe narkotesty policji Drager DrugTest 5000. Urząd miejski w Lubartowie ufundował tamtejszemu wydziałowi drogowej policji narkotest. Urządzenie umożliwia wykrycie choćby najmniejszej ilości THC w ślinie. Cała sprawa rodzi wiele obaw u pacjentów medycznej marihuany.

Test na ślinę

Nowe narkotesty policji Drager DrugTest 5000 wykonują badanie w pięciu prostych krokach, wykluczających jakiekolwiek warunki mogące prowadzić do wystąpienia błędów. Za pomocą tego urządzenia na miejscu można w bardzo krótkim czasie zbadać próbkę na zawartość kokainy, opiatów, benzodiazepin, tetrahydrokannabidiolu, amfetaminy, metamfetaminy, metadonu oraz ketaminy.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

nowy narkotest dla policji

nowy narkotest dla policji

Nowe narkotesty policji

Wydział drogowy policji z Lubartowa został wyposażony urządzenie wykrywające skrajnie niskie wartości THC. Takie urządzenia budzą wiele obaw pacjentów medycznej marihuany, ponieważ tester nie jest w stanie określić kiedy przyjęto ostatnią dawkę leku. Wynika z tego, że przydarzą się sytuacje, w których pacjent przyjmujący ostatnią dawkę leku wieczorem, kierując pojazd następnego dnia w południe, może mieć spore nieprzyjemności z powodu takiego testu.

Doskonale wiemy, że podstawowe badania krwi na obecność THC nie jest w stanie stwierdzić, kiedy przyjęto ostatnią dawkę, w związku z tym niektóre testy mogą dawać wyniki pozytywne nawet w miesiąc po przyjęciu ostatnich dawek THC.

Obawy

A co z dozwolonymi produktami konopnymi, które zawierają marginalne ilości THC? Producent deklaruje, że nowe narkotesty policji posiadają wyjątkową wrażliwości na THC. Istnieje więc realna obawa przed tym, jaki będzie wynik testu po spożyciu produktów bogatych w CBD, które nie wywołują efektów psychotropowych. Pacjenci medycznej marihuany jak również użytkownicy nieodurzających produktów konopnych, muszą pamiętać o swoich prawach. Pamiętajmy, że metabolity THC utrzymują się w organizmie dłużej niżeli stan odurzenia wywołany obecnością THC.

nowe narkotesty policji THC

Źródło:

www.lubartow.pl


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


www.draeger.com/pl


O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności