162

Chicago: otwarto pierwsze ambulatorium z medyczną marihuaną

Jak podaje Chicago Sun-Times, w poniedziałek w okolicy Andersonville w Chicago otwarte zostało pierwsze ambulatorium z medyczną marihuaną.

Dispensary 33, znajduje się na rogu Clark i Argyle, gdzie kiedyś znajdowała się pizzeria. W poniedziałek 16 listopada odbyła się uroczystość przecięcia wstęgi, pomimo że medyczna marihuana będzie dostępna w sprzedaży dopiero od grudnia, jednak wczoraj właściciel powinien otrzymać licencję.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Modern Cannabis, czyli druga przychodnia, gdzie marihuana medyczna będzie dostępna, planuje otwarcie w pierwszym tygodniu stycznia.

“Nasza przychodnia jest bardziej przyjazna dla klienta. W innych miejscach, ambolatiria są bardziej podobne do fortecy. Kiedy przyjdziesz do nas, nie ma tutaj sprzedawcy, który stoi za kuloodporną szybą. Zamiast uczucia przyjścia do apteki, czujesz się jak byś był w Apple Store, czy czymś takim”

Paul Lee, który będzie zarządzał Dispensary 33 powiedział, że będzie zatrudniał tylko maniaków konopi.

Ludzie, którzy tu pracują mają lekką obsesję na punkcie marihuany, spędzają dni i godziny czytając prace naukowe i weryfikując je,” powiedział Lee.

Chicago – progam ambulatorium z medyczną marihuaną

Pilotażowy program medycznej marihuany w Chicago jest już gotowy, pomimo wielu problemów biurokratycznych. Został on uchwalony dwa lata temu.

Wiadomość ta jest ulgą dla 3300 już zatwierdzonych pacjentów, którzy będą mogli kupić lek do walki z chorobami, które są na liście – począwszy od raka do HIV. Na liście znajduje się prawie 40 schorzeń, które zostały zatwierdzone, a wiele jest jeszcze w trakcie akceptacji.

Dopuszczeni do powierzchni handlowej sklepu będą jedynie pacjenci posiadający kartę medycznej marihuany, którzy są zarejestrowani w swojej przychodni. Baza danych będzie również śledzić sprzedaż marihuany, która nie może przekroczyć 2,5 uncji (ponad 67g) co 14 dni.

Źródła zdjęć: http://dispensary33.com/


CT8mkUaWsAAZkps chicago ambulatorium z medyczną marihuaną chicago ambulatorium z medyczną marihuaną


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com/sklep


ChicagoPotDispensaryBongs

Jarosław Stadnik
O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności