1576
leczonych medyczną marihuaną

87% pacjentów leczonych medyczną marihuaną odstawia leki farmakologiczne

Koncerny farmaceutyczne muszą być poważnie zaniepokojone wynikami niedawnego sondażu przeprowadzonego przez Addictions Research of BC. Wynika z nich, że ponad 80% pacjentów leczonych medyczną marihuaną odstawia leki farmakologiczne.

Jak donosi Natural Blaze:


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Fala dekryminalizacji medycznej marihuany obiega cały kontynent Stanów Zjednoczonych. Coraz więcej osób odkrywa, że ta roślina może stanowić bezpieczną alternatywę dla niebezpiecznych leków na receptę.

Ankieta przeprowadzona wśród 473 pacjentów leczonych medyczną marihuaną wykazała, że 87% z nich odstawiło leki na receptę, na korzyść medycznej marihuany.

Wyniki te potwierdzają obecny trend wśród pacjentów leczonych medyczną marihuaną, że jest ona bezpieczniejszą alternatywą dla uzależniających i powodujących wiele efektów ubocznych środków farmakologicznych.

leczonych medyczną marihuaną

W USA aktualnie panuje epidemia przedawkowań środków przeciwbólowych, które stworzone są na bazie opiatów. Jest to na tyle poważny problem, że śmierć spowodowana przedawkowaniem jest najczęstszą przyczyną wszystkich zgonów wśród Amerykanów.

Od lat potwierdzane są medyczne zastosowania konopi, a lista leków które można nimi zastąpić jest naprawdę długa. Leki takie jak Xanax – lek podawany na stany lękowe może być zastąpiony medyczną marihuaną. Podobnie jest z lekiem Ambien na bezsenność, czy lekiem antydepresyjnym Zoloft. Wszystkie te leki mogą powodować uzależnienie i poważne skutki uboczne.

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

O autorze:

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności