718

Dołącz do zespołu medycznamarihuana.com! Poszukujemy pomocników!

Dziś wpis o nieco innym niż zazwyczaj charakterze, nasz team medycznamarihuana.com poszukuje pomocników!

medycznamarihuana.com


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Kogo i po co szukamy?

Poszukujemy osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką konopi. Osób, które wiedzą co to są kannabinoidy oraz, że konopie siewne i indyjskie to nie to samo 🙂 Wymagamy podstawowej wiedzy na temat konopi oraz profesjonalizmu.

Poszukujemy:

  • Osób do pomocy w redagowaniu treści (pisanie krótkich notek prasowych),
  • Osób do pomocy w dostarczaniu informacji ze świata konopi (jeśli jesteś na bieżąco z badaniami oraz newsami ze świata to właśnie Ciebie szukamy!)
  • Aktywnych moderatorów dyskusji na forum www.medycznamarihuana.com/forum (dzięki temu pomożesz nam rozkręcić forum, a przy okazji porozmawiasz z innymi na interesujące Cię tematy).

Nie musisz mieć dużo czasu – w zupełności wystarczy jeśli na wspólne z nami działania poświęcisz kilka godzin w miesiącu. Od Ciebie zależy co i ile chciałbyś robić.

Co oferujemy?

Przede wszystkim możliwość lekkiej, przyjemnej pracy w zamian za drobne upominki lub symboliczne wynagrodzenie. Praca z nami to także możliwość zdobycia doświadczenia oraz wypromowania swojej marki osobistej. Jeśli masz lekkie pióro, znasz się na konopiach i chciałbyś porobić coś ciekawego w wolnym czasie napisz do nas na adres biuro@medycznamarihuana.com. Napisz kilka zdań o sobie, powiedz nam w jakiej formie możesz nam pomóc oraz pozostaw numer telefonu, zadzwonimy, aby omówić szczegóły! 🙂

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności