173

Volcano Hybrid Vaporizer – prawdziwy hit wśród waporyzatorów stacjonarnych

Premiera najnowszego waporyzatora od Storz & Bickel już od pewnego czasu spędzała sen z powiek wielu fanom waporyzacji. Nic dziwnego – ta znana, niemiecka firma kazała czekać na nowy model kultowego urządzenia aż 12 lat. Całkiem niedawno, dwie dekady po premierze kultowego już Volcano Classic Vaporizer, pojawił się on – wersja hybrydowa, nowoczesna, jednym słowem doskonała. Zapraszamy do recenzji najnowszego Volcano Hybrid Vaporizer, który błyskawicznie zdeklasował swoją konkurencję wśród waporyzatorów stacjonarnych. 

Jeden rzut oka wystarczy, aby stwierdzić: warto było czekać!

Volcano Hybrid Vaporizer to sprzęt, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Widać to już od pierwszej chwili. Wykonany jest z nowoczesnych, doskonałych jakościowo materiałów. Jedną z rzeczy, które najbardziej zwracają uwagę, są dotykowe przyciski – a osoby, które miały już do czynienia z waporyzatorami przenośnymi dobrze wiedzą, że to wcale nie standard przy tego typu urządzeniach. Jeśli chodzi o design, twórcy Volcano wzorowali się na sprzęcie, który miał premierę w 1999 roku, czyli na Volcano Classic Vaporizer, a także Volcano Digit. Firma Storz & Bickel skupiła się raczej na jego unowocześnieniu i udoskonaleniu, o czym świadczy nie tylko innowacyjny wyświetlacz czy obsługa, ale też zastosowane w waporyzatorze rozwiązania.


TERAPEUTYCZNE KONUSLTACJE KONOPNE
dostępne pod nr tel.+ 48 531 155 663

Volcano Hybrid – połączenie dwóch metod ogrzewania suszu

Jak sama nazwa vaporizera wskazuje, oferuje on hybrydowe ogrzewanie suszu, a więc połączenie metody kondukcyjnej i konwekcyjnej. Zacznijmy od tego, że waporyzator nagrzewa się w zaledwie 40 sekund, co jest absolutnie doskonałym wynikiem, szczególnie w porównaniu z urządzeniami, które każą użytkownikowi czekać nawet 8 czy 10 minut. Jako ciekawostkę warto wspomnieć fakt, że w modelu Classic czas oczekiwania na osiągnięcie ustawionej temperatury wynosił 6 minut – a zatem niemiecka firma zrobił tutaj naprawdę ogromny krok w kierunku zwiększenia komfortu swoich klientów. W przypadku Volcano Hybrid susz susz najpierw ogrzewany jest poprzez kontakt z rozgrzaną komorą, a następnie rozgrzewa go strumień gorącego powietrza. Dzięki tej metodzie susz jest ogrzany bardzo równomiernie, co przekłada się nie tylko na lepsze wrażenia w czasie inhalacji, ale też na wysoką wydajność.

Większy komfort dzięki dedykowanej aplikacji

Osoby, które lubią nowoczesne rozwiązania, chętnie skorzystają również z dedykowanej aplikacji, stworzonej przez Storz & Bickel. Umożliwia ona zdalną obsługę urządzenia, a przy tym jest bardzo prosta i intuicyjna. Jest kompatybilna z systemem Android i iOS. Zarówno sama aplikacja, jak i urządzenie, pozwalają na ustawienie temperatury z dokładnością do jednego stopnia. Dzięki temu można wydobywać z waporyzowanych ziół to, co najlepsze – wspaniały aromat i maksymalną zawartość składników aktywnych.

Co bardzo ważne, aplikacja pozwala nie tylko na uruchamianie urządzenia, ale też na ustawienie trybu pracy, a także pompowania pary w różnych odstępach czasu. Można zaprogramować waporyzator tak, aby balon napełniany był – przykładowo – przez 10 sekund przy użyciu temperatury 180 stopni Celsjusza, następnie przez kolejne 15 sekund przy na 200 stopniach – w zależności od potrzeb. To doskonała wiadomość dla osób, które nie chcą dłużej wybierać pomiędzy smakiem pary a zawartością substancji aktywnych. Wystarczy poszperać chwilę w ustawieniach, aby móc cieszyć się wszystkim tym, co najlepsze w waporyzacji, i to bez żadnego wysiłku.

Inhalacja przez balon lub przez wężyk, czyli dla każdego coś dobrego

Choć inhalacja przy użyciu balonu z całą pewnością sprawia sporo frajdy, czasem warto jednak wprowadzić nieco urozmaicenia. I tutaj producent spisał się doskonale. Volcano Hybrid wyposażony został w specjalny wężyk do inhalacji. Wykonany z silikonu, jest bardzo elastyczny, dzięki czemu wapowanie jest bardzo komfortowe.

Wąż umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad ilością wdycahnej pary, oraz – co ważne dla osób, które nie chcą za bardzo wysilić się w czasie inhalacji – pozwala na wykorzystanie wentylatora, który sam będzie pompował parę do węża.

Waporyzacja w gronie przyjaciół? Z Volcano Hybrid to możliwe!

Ty i Twoi przyjaciele uwielbiacie spędzać wspólnie długie wieczory, a waporyzacja ziół to świetny sposób na ich urozmaicenie. Volcano Hybrid to idealna propozycja dla Was. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość skonstruowania balonu XL. Dzięki niemu każdy z Was będzie mógł cieszyć się inhalacją, bez konieczności ponownego pompowania balonu. Wężyk również został zaprojektowany tak, aby można było swobodnie się nim wymieniać. Od teraz jedyny problem to wybór ulubionych ziół, suszu czy koncentratu, który powędruje do komory.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Volcano Hybrid Vaporizer – dla tych, którzy poważnie podchodzą do waporyzacji

Najnowsze urządzenie od Storz & Bickel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał ze sprzętu tego niemieckiego producenta wie, że na jego waporyzatorach można polegać w 100% – doskonała jakość i precyzja wykonania oraz odczucia podczas inhalacji sprawiają, że waporyzatory te zdobywają serca użytkowników na całym świecie. Wszyscy, którzy są w stanie wydać na sprzęt nieco większą kwotę, z pewnością będą zadowoleni. Ba! Będą oczarowani tym, co oferuje Volcano Hybrid.

 Volcano Hybrid Vaporizer to urządzenie na miarę XXI wieku – każdy, kto ma okazję używać tego urządzenia, pozostaje mu wierny. Nic dziwnego. Jest on połączeniem najbardziej zaawansowanej technologii oraz rozwiązań, cenionych przez fanów waporyzacji. Kluczowa jest oczywiście jakość pary – w modelu Hybrid jest ona idealnie gładka, pełna aromatu, smaczna, gęsta – czyli dokładnie taka, jaka powinna być. Osoby, które traktują waporyzację poważnie i zależy im na wysokiej jakości sprzętu, z pewnością będą zadowolone z najnowszej propozycji od Storz & Bickel. komentuje Ryszard Fazowski, ekspert sklepu z waporyzatorami VapeFully.pl, oferującego szeroki asortyment waporyzatorów.

Oznaczony z:
O autorze:

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności