326 0

Ghost MV1 Vaporizer – tego jeszcze nie było!

Dla każdego, kto poszukuje waporyzatora, który daje wybitnej jakości parę, jej doskonałe schłodzenie oraz czysty smak, znaleźliśmy model idealny. Ghost MV1 Vaporizer to konwekcyjny waporyzator przenośny debiutującej na rynku firmy. Jak nowicjuszom w branży udało się dojść do perfekcji? Czytajcie dalej!

Ghost MV1 Vaporizer to pierwszy model waporyzatora marki Ghost Vapes a mimo to, bez wahania, można uznać go za jeden z najlepiej zaprojektowanych na rynku. Przy procesie kreacji tego wyjątkowego urządzenia uczestniczył Vape Critic – jeden z najsłynniejszych recenzentów waporyzatorów. Wspierał on Ghost Vapes swoją wiedzą i doświadczeniem oraz testował powstające prototypy, dzięki czemu ten model świetnie wygląda i działa bez zarzutów, jego parametry na prawdę są na najwyższym poziomie.

Ghost MV1 – najlepszy z najlepszych

Co cechuje Ghost MV1, że od razu stawiamy go na najwyższej półce?

Konwekcyjne ogrzewanie oraz specjalny system chłodzący parę gwarantuje jej wysoką jakość oraz wysoki komfort inhalacji. Para jest doskonale schłodzona, do poziomu dotychczas niedostępnego dla waporyzatorów przenośnych. Para produkowana przez ten vaporizer nie wywołuje więc jakichkolwiek podrażnień, nawet przy użyciu najwyższych dostępnych temperatur waporyzacji. – tłumaczy specjalista z zakresu waporyzacji Ryszard Fazowski ze sklepu z suszem CBD, koncentratami CBD i oczywiście sprzętem – VapeFully.

W trakcie brania wdechu nie jest odczuwalny żaden opór, który jest typowy dla większości przenośnych waporyzatorów. Niewątpliwie wpływa to na wygodę użytkowania. Urządzenie nagrzewa się błyskawicznie a to dzięki mocnej grzałce: po zaledwie chwili można rozpocząć rozkoszowanie się bogatą w substancje aktywne aromatyczną parą. Ghost MV1 jest wyposażony także w inteligentny system sterujący grzałką, co znaczy, że siła grzania i wdechu są w pełni kompatybilne. Jakość pary zdecydowanie przewyższa tę, jaką dać mogą inne waporyzatory przenośne, zdecydowanie może konkurować ze sprzętami stacjonarnymi, np. Volcano Vaporizer.

Ghost MV1 to waporyzator w pełni konwekcyjny, co oznacza, że susz ogrzewany jest strumieniem gorącego powietrza – pozwala to na przerwanie inhalacji w dowolnym momencie bez żadnych strat dla suszu. Pozwala to więc na wydajność i oszczędność. Wystarczy zaledwie 0,1-0,15 g suszu, aby móc rozkoszować się ulubioną parą.

Ghost MV1 – wygoda użytkowania na najwyższym poziomie

Czyszczenie Ghost MV1 jest zupełnie bezproblemowe a to dzięki wyjmowanej ceramicznej kapsułce. Jest to wygodne i ciekawe rozwiązanie- służy ona jako komora na susz. Kapsułki można nabyć w większej ilości i wygodnie wymieniać w każdej sytuacji. Taka technologia pozwala na jeszcze dyskretniejsza cieszenie się inhalacjami, ponieważ nie trzeba napełniać manualnie komory z suszem. Jest to więc rozwiązanie wyjątkowo praktyczne, pozwala cieszyć się łatwością użytkowania,  utrzymaniem sprzętu w czystości oraz, jak dodaje ekspert z VapeFully.com/pl, „ceramiczne kapsułki oraz ustnik ze szkła borokrzemowego gwarantują, że para ma czysty oraz niepowtarzalny smak.” Czego chcieć więcej? A jednak! Ghost MV1 Vaporizer sprawdzi się zarówno wśród zwolenników suszu CBD, jak i koncentratów CBD. Dabbing, czyli waporyzacja koncentratów (nie mylić z olejem CBD), to jedna z nowszych metod inhalacji, jest ona możliwa tym urządzeniem, ponieważ w zestawie znajdziecie specjalną wkładkę na koncentraty.

Waporyzator Ghost MV1 można znaleźć w sprawdzonym sklepie z grinderami, ziołami i waporyzatorami VapeFully, zaopatrzycie się tam także we wszelkie najwyższej jakości produkty CBD.

Ghost MV1 Vaporizer posiada pięciostopniową skalę regulacji temperatury przeznaczonej do suszu (171, 185, 199, 210 i 220°C). Można jednak wprowadzić w pamięć urządzenia dwie dowolne wartości odpowiadające potrzebom użytkownika – wystarczy połączyć waporyzator z aplikacją mobilną. Funkcja ta pozwala na zaprogramowanie temperatury w zakresie od 149 do 243°C. Bez użycia aplikacji natomiast, bez problemu możemy włączyć szóste wskazanie temperatury przeznaczone dla waporyzacji koncentratów.

Jedno ładowanie Ghost MV1 Vaporizer wystarcza na cieszenie się inhalacjami do dziesięciu kapsułek z suszem. I tutaj kolejne ułatwienie ze strony producentów – w razie rozładowanego akumulatorka, bez problemu może zaopatrzyć się w wymienną baterię – jest to rozwiązanie bardzo cenione przez użytkowników waporyzacji, ponieważ pozwala cieszyć się jeszcze dłuższymi sesjami.

Wśród wszystkich zalet udało nam się znaleźć jedną wadę – Ghost MV1 Vaporizer ładuje się przez port micro-USB przez 8 godzin. Można jednak skrócić ten czas do zaledwie 2 godzin dzięki szybkoładującej ładowarce Ghost MV1 Fast Charger. Jest ona dedykowana temu modelowi i znacznie ułatwia użytkowanie. Niestety trzeba kupić ją oddzielnie, ponieważ nie ma jej w zestawie.

Waga nielekka, ale technologia i ergonomia!

Ghost MV1 Vaporizer nie możemy zaliczyć do urządzeń dyskretnych. Wygląda on niecodziennie, urokliwie błyszczy i jest sporych rozmiarów. W tej kategorii przebija nawet Mighty Vaporizer, który znany jest ze swoich dużych gabarytów. Jednak, co ważne, Ghost MV1 jest zaprojektowany bardzo ergonomicznie i, mimo swojej wagi, świetnie leży w dłoni. Specjaliści mówią, że jest to swoisty kompromis dla tych, którzy cenią najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Ghost MV1 Vaporizer jest unikatowy: ma najnowocześniejszy system chłodzący parę, mocną grzałkę, moduł Bluetooth łączący z aplikacją, wibracje i inteligentny system grzewczy.

Ghost MV1 – niezwykła jakość pary!

Jeśli liczy się dla Ciebie niesamowita ilość pysznej pary, przemyślane i nowoczesne wykończenie oraz ergonomia – bez wahania zaprzyjaźnisz się z modelem Ghost MV1 Vaporizer. Jeśli to nie dyskrecja jest Twoim priorytetem a jakość inhalacji waporyzatorem przenośnym – mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie wątpliwości.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Wojciech Jeżyk
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland