195 0

EUROCON szkolenia i warsztaty: CBD, kosmetyki, suplementy i inne wyroby medyczne! Zgłoś się już teraz!

Jak wprowadzić kosmetyk do obrotu? Jakie są nowe obowiązki dotyczące oznakowania suplementów diety? I czym w ogóle jest “novel food”? Nurtują Cię te i inne kwestie? Masz niepowtarzalną szansę uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania biorąc udział w cyklu szkoleń i warsztatów organizowanych przez EUROCON.

Spotkania prowadzone będą przez Martę Łanoch, która jest doktorantką na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz prawnikiem specjalizującym się w obsłudze firm z sektora spożywczego, farmaceutycznego oraz kosmetycznego nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym. Kwestie prawne dotyczące obrotu suplementami diety, kosmetykami, wyrobami medycznymi i produktami leczniczymi w krajach Unii Europejskiej to jej chleb powszedni. Szczególnie skupia się na zagadnieniach związanych z etykietowaniem oraz reklamą tych preparatów. Marta Łanoch to doświadczony szkoleniowiec i prelegent na wielu branżowych i naukowych konferencjach.

Sięgnij po potężną dawkę rzetelnej wiedzy

Pierwsze wydarzenie zostało zaplanowane na poniedziałek 31 sierpnia:

O godzinie 13:00 rozpoczną się warsztaty poświęcone CBD i konopiom w suplementach diety i żywności. Biorąc w nich udział, oprócz informacji o wykorzystaniu konopi w środkach spożywczych i związanych z tym przepisów prawa dowiesz się także m.in. jakie działania może podjąć inspekcja w stosunku do przedsiębiorcy i jakich argumentów można użyć w trakcie kontroli. [Szczegóły i zapisy]

Na środę 2 września zaplanowano kolejne warsztaty: „Kraj lub miejsce pochodzenia podstawowego składnika środka spożywczego – nowy obowiązek od 1 kwietnia!” Czym jest podstawowy składnik? Czy musi być jeden, czy też może być ich kilka? Dowiedz się jak go określić oraz poznaj wszelkie wymogi i wytyczne związane z etykietami. [Szczegóły i zapisy]

EUROCONCzwartek, 3 września również obfitować będzie w solidny przekaz wiedzy i analizę wielu zagadnień. Na ten dzień zaplanowano nie tylko szkolenie połączone z warsztatami: „Suplementy diety, novel food, oświadczenia zdrowotne, reklama w social media – najnowsze zmiany w prawie”. Czy zdecydujesz się zasięgnąć informacji o oznakowaniu suplementów diety, związanymi z nimi stawkami VAT, albo najczęściej kwestionowanymi składnikami i limitami? [Szczegóły i zapisy]

Wtorek 8 września rozpocznie się szkoleniem dotyczym Wyrobów medycznych oraz związanych z nimi aspektów prawnych, ustaw i rozporządzeń UE. Uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego zmieniono przepisy o wyrobach medycznych, jakie obowiązki mają producenci, importerzy i dystrybutorzy oraz jak rejestrować i znakować wyroby. [Szczegóły i zapisy]

W szkoleniu Eurocon „Jak od A do Z wprowadzić do obrotu kosmetyk?” będzie można wziąć udział w czwartek 10 września. W ramach tego szkolenia uczestnicy poznają ustawę o produktach kosmetycznych, obowiązki dla wytwórców produktów kosmetycznych i zasady rejestracji [Szczegóły i zapisy].

Po podsumowaniu i zakończeniu każdego wydarzenia prowadzone będą indywidualne konsultacje z prowadzącą. Co więcej, każdy uczestnik będzie mieć możliwość zadawania pytań dotyczących konkretnego szkolenia nawet po 3 tygodniach od jego zakończenia.

Online? Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody! Zgłoś się i zdobądź certyfikat/y!

W domu, w pracy, a może na urlopie podczas łapania ostatnich, letnich promieni słońca? Niezależnie od tego gdzie będziesz – tam weźmiesz udział w szkoleniu korzystając z komputera lub tabletu z dostępem do internetu. Szkolenia i warsztaty prowadzone będą w czasie rzeczywistym w związku z czym uczestnicy na bieżąco na swoich ekranach widzieć będą prezentację i ćwiczenia udostępniane przez prowadzącą. Taka forma szkoleń daje także możliwość zadawania pytań w trakcie ich trwania oraz wymiany poglądów i dyskusji między uczestnikami. Dla osób, które nie będą dysponować mikrofonem w celu komunikacji dostępny będzie czat.

Po odbytych warsztatach do każdego uczestnika zostanie wysłany certyfikat w formie elektronicznej lub na życzenie – w formie papierowej.

Sprawdź pełną ofertę szkoleń EUROCON
i zapisz się już teraz!

 >>> EURO-CON.COM <<< 


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Sandra Jurkiewicz
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland