382
Coffee Shop Poland

Coffee Shop Poland szuka partnerów franczyzowych w całej Polsce

Biznes konopny cieszy się coraz większą popularnością, a ilość firm konopnych w Polsce rośnie w bardzo szybkim tempie. Czy warto jeszcze otwierać sklep konopny? Ile kosztuje zatowarowanie sklepu? Czy franczyza się opłaca? Na te i inne pytania odpowiada sieć Coffee Shop Poland, która poszukuje partnerów biznesowych w 35 polskich miastach.

Coffee Shop Poland

Beige cafe exterior with two posters, front[two_third last="no"][/two_third]


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Co można znaleźć w Coffee Shop Poland?

Asortyment naszych sklepów jest bardzo różnorodny. Opiera się na stacjonarnej sprzedaży produktów konopnych takich jak najlepsze olejki CBD, zioła, maści lecznicze. Wśród blisko 10 000 propozycji, zainteresowani odnaleźć mogą także fantastyczne gadżety powiązane z marihuaną.

Coffee Shop PolandTo między innymi:

 • czapki
 • t-shirty
 • torby na ramię
 • susz w słoiczkach oraz luzem
 • produkty medyczne na bazie CBD
 • kosmetyki oraz maści
 • prerolls
 • skarpetki
 • akcesoria
 • napoje
 • ciasteczka
 • i inne słodkości.

Dostępność szerokiej gamy produktów pozwala na wybór propozycji wzbudzających największe zainteresowanie odbiorców. Co więcej, dzięki tylu rozwiązaniom właściciel ma szansę zbudować swój Coffee Shop w charakterystyczny dla siebie sposób. Najważniejsze jest jednak to, że jako sprawdzone przedsiębiorstwo współpracujemy z lekarzami doskonale znającymi temat leczenia medyczną marihuaną. Dzięki temu jesteśmy w stanie wesprzeć cennym doradztwem, które z pewnością przełoży się na zyski.

W naszych punktach można zarejestrować pacjenta do lekarza w celu uzyskania medycznej marihuany. Każdy nasz partner z tego tytułu otrzymuje prowizję.

Coffee Shop Poland

Co będzie potrzebne, aby otworzyć własne stoisko?

Najważniejsza informacja – o towar nie musisz się martwić. Produkty najwyższej jakości, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, będziesz miał zapewnione. Jest to duża ulga dla początkującego przedsiębiorcy, gdy nie musi poszukiwać produktów godnych zaufania, a ma je na wyciągnięcie ręki. By wejść w umowę franczyzową, będziesz potrzebował naprawdę niewiele. Oprócz chęci do pracy, pomysłów na promocję produktów oraz pozytywnego podejścia do prowadzenia biznesu niezbędny będzie lokal. Ale spokojnie, nie musi to być od razu sklep o wielkiej powierzchni. Spokojnie wystarczy lokal o powierzchni do 40 metrów kwadratowych.

Co od nas otrzymasz?
Jak zostać partnerem franczyzowym?
Ile trzeba zainwestować?
Dowiesz się na stronie:
coffeeshoppoland.pl
lub zadzwoń do nas 573996732

Coffee Shop Poland


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności