933
Żniwa konopne

Żniwa konopne w Tyńcu – wolontariusze poszukiwani!

Ostatnie dni września to okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – żniwa konopne w Tyńcu już niebawem!

Żniwa konopne

Żniwa prowadzone są w tradycyjny sposób – przy pomocy sekatorów i innych narzędzi, a przy pracach pomagają wolontariusze. Jeśli i Ty chcesz pomóc w ręcznym zbieraniu pola konopi zgłoś się do Barbary Wojtkowskiej z biura architektonicznego Ekocentrycy! Dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka lub chcą zostać na dłużej istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w siedzibie Ekocentryków położonej w bezpośrednim sąsiedztwie pola.

Relacja z pierwszych dni zbiorów dostępna TU.

Żniwa oraz zbiór ziarna odbywają się na plantacji konopi przemysłowych położonej w Tyńcu nad Wisłą (część Krakowa) przy ulicy Promowej 4.  Głównym organizatorem wydarzenia jest biuro architektoniczne  Ekocentrycy.

Szczegóły na wydarzeniu: Żniwa konopne w Tyńcu na Facebooku oraz w artykule Żniwa konopne w Tyńcu – zaproszenie na wydarzenie

Kontakt do Barbary Wojtkowskiej (Ekoncentrycy): Facebook – Ekocentrycy / www.ekocentrycy.pl


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Patronat medialny: MedycznaMarihuana.com
Współorganizacja: Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM www.sfreedom.org

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności