555 1

Zastosowanie oleju CBD zmniejszyło liczbę dziennych napadów padaczki do zera

LOUISVILLE, Kentucky – Rodzina Rineyvile opowiada się za legalnością oleju z konopi, który pomógł wyeliminować napady padaczki ich syna. U ich syna Prestona zdiagnozowano epilepsję, kiedy miał 4 lata. Doznawał on wtedy wielu ataków dziennie, aż do momentu zastosowania oleju z konopi zawierającego CBD.

Preston dostawał kilkadziesiąt tabletek dziennie, ale nadal cierpiał z powodu ataków padaczki. Walka z padaczką była coraz trudniejsza, więc rodzina udała się do Kolroado, do Realm of Healing – fundacji, która oferuje wsparcie osobom cierpiącym na epilepsję, lecząc ją przy pomocy kannabinoidów.

Spotkali tam ekspertów, którzy pomogli im ustalić dawki na podstawie wzrostu i masy ciała Prestona. Zabrali olej konopny Charlotte’s Web do Kentucky i po sześciu tygodniach udali się do ich neurologa na spotkanie w Kosair Children’s Hospital.

,,Wyniki były niesamowite. Z setek napadów dziennie liczba ta spadła do zera!” powiedziała Julie Cantwell – mama Prestona.

To był dowód, którego potrzebowali. Kentucky Medical Association stwierdziło, że opowiadają się za dalszymi badaniami klinicznymi, wykorzystując konopie w celu leczenia tego typu schorzeń.

Rodzina Rineyvile dołączyła do grupy Medycznej Marihuany w Kentucky. Spotkali się też z prawodawcami w celu podzielenia się swoją historią, aby zalegalizować medyczną marihuanę w ich stanie.

Źródło: wave3.com

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Redakcja portalu
O autorze:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland