327
Dorota Gudaniec medyczną marihuanę

[WYWIAD] Dorota Gudaniec – Ciąg dalszy walki o medyczną marihuanę

Dorota Gudaniec jest aktywistką, która od kilku lat walczy o medyczną marihuanę i jej legalizację w Polsce. Jest mamą czwórki dzieci, w tym chorego na lekooporną padaczkę Maxa, który był pierwszym legalnie leczonym medyczną marihuaną dzieckiem w Polsce.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Aktualnie pani Dorota Gudaniec walcząc o medyczną marihuanę i jej legalizację mocno angażuje się w działania z nią związane. Jest założycielką Fundacji Krok po Kroku, która działa na rzecz pomocy niepełnosprawnym i chorym dzieciom, a także propaguje wiedzę na temat zastosowania konopi w medycynie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy aktywnie działa razem z Koalicją Medycznej Marihuany, z którą przeprowadza akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem dot. medycznej marihuany. Akcja ,,Popieram leczenie medyczną marihuaną!’’ buduje świadomość oraz zachęca do złożenia podpisu na specjalnej karcie. Do akcji, podczas tegorocznego festiwalu Woodstock, przyłączył się Filip Chajzer.

Dorota Gudaniec medyczną marihuanę

Podczas IV Dni Konopi w Kurozwękach mieliśmy okazję ponownie porozmawiać z panią Dorotą. (poprzedni wywiad – link)

W wywiadzie m.in:

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności