791
Wpływ kannabinoidów na aktywność fizyczną

Wpływ kannabinoidów na aktywność fizyczną i regenerację organizmu

Potrzebujesz motywacji do pójścia na trening? Szukasz czegoś, co pobudzi twój umysł i pomoże wykonywać ćwiczenia bez bólu? A może potrzebujesz wsparcia w regeneracji zmęczonych mięśni? Aktywność fizyczna ma niezwykle pozytywny wpływ na ciało i umysł. Jednak dla niektórych osób może być to bolesny, czasochłonny i mało przyjemny proces. W tym artykule przedstawimy wpływ kannabinoidów na aktywność fizyczną i regenerację organizmu.

Aktywne składniki konopi, dzięki swoim właściwościom oferują kompleksowe wsparcie organizmu przed, w trakcie i po treningu zapewniając:


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

ROZLUŹNIENIE

Czy czujesz się spięty? Przeszkadza ci to w wykonywaniu treningów? Dostarcz swojemu organizmowi niewielką dawkę kannabinoidów. Zaleca się zrobić to około 30 – 45 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. W tym czasie twoje ciało się rozluźni i z łatwością wykonasz także rozciąganie. Kannabinoidy sprawią ponadto, że będziesz czerpać przyjemność z tego, co robisz.

WALKĘ Z BÓLEM

Nie ma wątpliwości co do tego, że trening na siłowni wymaga wiele wysiłku by osiągnąć pożądany efekt i rozbudować mięśnie. Podczas treningu musisz zmagać się z bólem, później pojawiają się zakwasy. Nie martw się – i z tym poradzą sobie aktywne składniki konopi. Jak wspomniano wcześniej, zniwelują napięcia mięśniowe i ból. Układ nerwowy zacznie lepiej funkcjonować,  pozwoli ci przygotować się do kolejnego treningu, a ból z pewnością będzie już mniej odczuwalny. Zachęca do ponownej aktywności fizycznej, prawda?

LEPSZĄ KONCENTRACJĘ

Korzystając z konopi przed każdym treningiem z pewnością lepiej skoncentrujesz się na pracy nad poszczególną partią mięśni. Będziesz w stanie dać z siebie więcej. Idealny suplement dla osób podnoszących ciężary oraz skupiających się na intensywnej rozbudowie masy mięśniowej.

MOTYWACJĘ

Już niewielka dawka kannabinoidów działa niezwykle motywująco. Jeśli jesteś leniwy i brak ci chęci będzie to idealny bodziec do tego by być bardziej aktywnym i włożyć sportowy strój. Będziesz podekscytowany i zmotywowany do treningu. Przekonasz się, że to była dobra decyzja, trening sprawia ci przyjemność, a fakt wykonania kolejnego kroku ku uzyskaniu lepszej sylwetki będzie satysfakcjonujący.

Wpływ kannabinoidów na aktywność fizyczną

PRZYSPIESZONY METABOLIZM

Istotą każdego treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki konopiom proces ten będzie przebiegał znacznie szybciej i rozpocznie się jeszcze zanim wejdziesz na bieżnię, czy chwycisz hantel. Dawka kannabinoidów pół godziny przed treningiem pozwoli ci czerpać z niego maksimum korzyści. Kluczową rolę odgrywa tutaj THCV, który słynie z tego, że przyspiesza metabolizm i obniża poziom cholesterolu.

ZWIĘKSZENIE LUB ZMNIEJSZENIE APETYTU

Niezależnie od tego jaki rodzaj sportu uprawiasz bardzo ważne jest dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Głównym celem osób podejmujących aktywność fizyczną jest zmniejszenie wagi i spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej lub wręcz przeciwnie – przybranie na masie i rozbudowa mięśni. Podczas gdy pierwszym z pomocą przyjdą intensywne treningi cardio i odmiany konopi hamujące nadmierny apetyt, drudzy odkryją nowe smaki, dzięki szczepom, które ten apetyt pobudzą.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


ZWIĘKSZENIE POZIOMU TLENU WE KRWI

Kannabinoidy zawarte w roślinach konopi wpływają na rozszerzenie oskrzeli, co daje możliwość przyjmowania przez nie większej ilości tlenu. Zwiększona pojemność oddechowa i przepływ krwi (spowodowany rozszerzeniem naczyń krwionośnych) korzystnie wpływają na organizm podczas treningu oraz na samą jakość wykonywanych ćwiczeń.

REGENERACJĘ

Podczas wykonywania ćwiczeń mięśnie narażone są na wiele spięć i przeciążenie. W efekcie tego ciało jest zmęczone i obolałe. Okres rekonwalescencji jest integralną częścią każdego treningu. Aktywne składniki konopi pomogą rozluźnić mięśnie i dodatkowo złagodzą stres, ból, wszelkie powstałe stany zapalne i urazy. W takim przypadku możesz sięgnąć np. po bogatą w kannabinoidy maść, która zadziała bezpośrednio na obszar urazu.

Źródło: internationalhighlife.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności