107
WeedFest Warsaw Festiwal

WeedFest Warsaw Festiwal powraca! II edycja 12 i 13 czerwca 2021

Popularność konopi nieustannie rośnie. Obecnie rośliny te mają swoje zastosowanie nie tylko w medycynie, ale także w przemyśle spożywczym, budowlanym, czy włókienniczym. Ten naturalny surowiec zyskał ogromną rzeszę sympatyków, którzy chętnie biorą udział w różnych spotkaniach i eventach by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością, a także by nabyć wysokiej jakości konopne produkty. Niebawem będzie ku temu kolejna okazja. W dniach 12 – 13 czerwca odbędzie się kolejna edycja WeedFest Warsaw Festiwal, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Sukces poprzedniej edycji

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziła tłumy amatorów konopnej tematyki. Przedstawiciele różnych branż, w tym spożywczej, budowlanej i odzieżowej przedstawili tajniki uprawy konopi oraz ich potencjału i wszechstronnego zastosowania. Odbyły się także prelekcje z udziałem ekspertów dietetyki, prawa i medycyny. Wystąpili m.in. Małgorzata Szakuła, Alicja Michałowska, Marta Łanoch, Jolanta Różycka, Samia Al-Hameri, a także Jarosław Stadnik, który jest redaktorem naczelnym portalu medycznamarihuana.com.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

WeedFest Warsaw Festiwal

Nie tylko edukacja, ale także nowe atrakcje

Tradycyjnie, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą licznych polskich i zagranicznych wystawców z branży konopnej, a także wziąć udział w prelekcjach na temat zastosowania konopi w wielu dziedzinach życia w tym medycynie, budownictwie, kosmetyce czy w branży spożywczej. Prelekcje będą prowadzone przez polskich ekspertów. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą olejków CBD, nasion, kosmetyków,  systemów do upraw indoor,  artykułów spożywczych, gadżetów i akcesorii.

Niektóre z zaplanowanych na ten rok atrakcji przypadną do gustu szczególnie panom. Podczas czerwcowej imprezy nastąpi wręczenie tytułu Miss i Vice Miss WeedFest Warsaw 2021.

Bądź na bieżąco!

Wartościowa i przydatna wiedza z zakresu szeroko rozumianego zastosowania konopi oraz bieżąco aktualizowana lista wystawców i harmonogram prelekcji  prezentowane są na Facebookowej stronie wydarzenia WeedFestPL, gdzie raz w tygodniu odbywają się wydarzenia na żywo promujące uczestników Festiwalu oraz przeprowadzane są nieszablonowe konkursy z nagrodami.

WeedFest Warsaw Festiwal

MedycznaMarihuana.com w centrum wydarzeń

W tym roku MedycznaMarihuana.com nie tylko patronuje WeedFest Warsaw Festiwal, ale także wystąpi w roli wystawcy. Na stoisku sygnowanym logiem portalu – jednego z wiodących i poświęconych tematyce konopnej, będzie można m.in. zapoznać się z ofertą najwyższej jakości produktów marki BioHemp, stworzonych z konopi uprawianych w Polsce.

Ponadto, podczas WeedFest Warsaw 2021 ponownie wystąpi także Jarosław Stadnik (redaktor naczelny portalu MedycznaMarihuana.com), który posiada szeroką wiedzę na temat uprawy konopi i ich zastosowania m.in. w medycynie, i który weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Media w branży konopnej”.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


WeedFest Warsaw Festiwal

Szczegóły WeedFest Warsaw Festiwal 2021

12 – 13 czerwca 2021 r.

sobota w godz. 10:00 – 19:00
niedziela w godz. 10:00 – 17:00


Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
w Warszawie

ul. Bracka 25


BILET KUPISZ >>> TUTAJ <<<


Więcej informacji znajdziesz na www.weedfest.pl
oraz na Facebooku WeedFestPL

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności