740

Waporyzatory hybrydowe dla Ciebie!!!

Odkąd Medyczna Marihuana  pojawiła się w polskich aptekach w postaci suszu roślinnego popularne stało się waporyzowanie jako metoda przyjmowania kannabinoidów. W artykule dowiemy się jakie są wady i zalety waporyzacji oraz jak odpowiednio przygotować susz. Sprawdźmy najlepsze waporyzatory hybrydowe dostępne na naszym rynku.

Czym jest waporyzacja?

Waporyzacja to nic innego jak wziewna metoda przyjmowania kannabinoidów zawartych w kwiatostanach konopi. Jednak między paleniem a waporyzacją jest znaczna różnica. Waporyzacja to najlepsza metoda, bardziej wydajna i zdrowsza. Podczas waporyzowania nie dochodzi do powstawania substancji smolistych jak to ma miejsce w konwencjonalnym paleniu. 


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Urządzenie

Bardzo ważny jest waporyzator – jakość, metoda podgrzewania oraz materiał z jakich zbudowane jest urządzenie. Ma to wpływ na wydajność urządzenia oraz na nasze zdrowie. Tak! Wiele urządzeń wykonanych jest z kiepskiej jakości materiałów, które uwalniają toksyczne substancje podczas pracy waporyzatora. Zmieniają smak wdychanej pary i obniżają medyczny potencjał przyjmowanych kannabinoidów.

Rozróżniamy głównie trzy rodzaje waporyzatorów na podstawie sposobu w jaki podgrzewają susz roślinny. Waporyzatory konwekcyjne to takie, które odparowują kannabinoidy za pomocą strumienia gorącego powietrza.

Kondukcyjne urządzenia podgrzewają materiał za pomocą gorących ścianek komory grzewczej. Trzecia grupa hybrydowych waporyzatorów łączy obie te metody podgrzewania.

Waporyzatory hybrydowe

Waporyzatory hybrydowe, które łączę oba systemy podgrzewania są z reguły najłatwiejsze w obsłudze i wydobywa więcej pary. Użyty materiał jest również łatwiej przygotować, a dzięki odpowiednim akcesoriom można w nich waporyzować koncentraty, woski lub haszysz.

Waporyzatory hybrydowe – przykłady najlepszych urządzeń na rynku w przystepnej cenie

fenix mini waporyzatory hybrydoweFenix Mini to waporyzator, który jest jednym z najlepszych w swojej klasie. Posiada komorę grzewczą ze stali nierdzewnej, a wnętrze ustnika wykonane jest ze szkła kwarcowego. Wysokiej jakości materiały są gwarancją dobrego i czystego smaku waporyzowanych ziół. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do czyszczenia waporyzatora. Wyświetlacz pomaga na pełną kontrolę parametrów. Zakres temperatur od 160 do 221’C i szybki czas nagrzewania sprawia, że jest urządzeniem godnym polecenia. Przystępna cena w stosunku do jakości jaką oferuje stawia go w czołówce przenośnych waporyzatorów.

waporyzatory hybrydoweWaporyzator X-Max Starry 3.0 to nowa odsłona do suszu i koncentratów zrewolucjonizował rynek tych urządzeń. Innowacją jest to, że posiada wymienialny akumulatorek. Posiadają w zapasie drugi możemy cieszyć się dalszą waporyzacją będąc daleko od źródła zasilania. Poza tym bateria ma pojemność 2900 mAh co pozwala na bardzo długie sesje waporyzacji. Zakres temperatur można ustawić od 100 do 240 ‘C z dokładnością do 1’C. Duża ceramiczna komora grzewcza pozwala zmieścić więcej materiału niż w przypadku starszego modelu. Nowa odsłona waporyzatora prezentuje się wyjątkowo elegancko. Czuć klasę i prestiż. Akcesoria dołączone do zestawu pomagają utrzymać urządzenie w czystości, a specjalne adaptery pozwalają waporyzować koncentraty, woski lub haszysz. Czytelny wyświetlacz informuje o temperaturze, stanie baterii i czasie trwania sesji waporyzacji. Waporyzator X-Max Starry 3.0 to waporyzator, który pozytywnie zaskoczył już niejedną doświadczoną w waporyzacji osobę. Sprawdź sam. Dowiedz się więcej o tym waporyzatorze po kliknięciu na ten link.

Dlaczego warto waporyzować?

Poza tym, że nie uwalnia się dym z substancjami smolistymi, waporyzowanie ma jeszcze inne zalety. Dzięki możliwości precyzyjnego ustawienia temperatury możemy inhalować nasze ulubione zioła, np. mięta, szałwia, melisa. Każde z ziół posiada cenne substancje jak olejki eteryczne czy terpeny, które odparowują w różnym zakresie temperatur. Dlatego waporyzatory są tak pomocne w inhalacji nie tylko kannabinoidów, ale i innych substancji leczniczych z różnych ziół.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.comPrzeczytaj także o: Sposoby przyjmowania marihuany – jak robią to Polacy?


O autorze:

Dziennikarz portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Aktywista na rzecz legalizacji medycznej marihuany. W wolnym czasie uwielbia ekstremalne sporty w tym wspinaczkę wysokościową.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności