45
uprawy marihuany w domu

Uprawy marihuany w domu przez nowojorskich pacjentów

Pacjenci oraz wyznaczeni opiekunowie z Nowego Jorku będą mogli prowadzić uprawy marihuany w domu. Wszystko to na mocy nowych przepisów, które 5 października br. zostaną ostatecznie zatwierdzone przez nowojorską Radę Kontroli Konopi.

Uprawy marihuany w domu – maksymalnie 3 krzaki

Nowe przepisy pozwolą nowojorskim pacjentom lub opiekunom z odpowiednim oznaczeniem wyhodować jednocześnie do trzech dojrzałych i trzech niedojrzałych roślin konopi. W przypadku opiekunów większej ilości pacjentów będzie istniała możliwość podwojenia ilości zarówno w odniesieniu do niedojrzałych jak i dojrzałych roślin konopi.


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

„Stwarzamy pacjentom w całym stanie możliwości uzyskania dostępu do leków, których potrzebują, na własnych warunkach, dając tym osobom kierowaną autonomię w zakresie tego, w jaki sposób zdecydują się na pozyskanie leku, czy to w zaciszu własnego podwórka, czy w najbliższej placówce medycznej.” – powiedziała Tremaine Wright, przewodnicząca Rady Kontroli Konopnej

uprawy marihuany w domu


Jeśli szukasz wysokiej jakości naturalnych kosmetyków z konopi oraz zdrowej żywności i soków koniecznie odwiedź stronę BjoCoCo.com


Medyczna marihuana w Nowym Jorku została po raz pierwszy zatwierdzona w 2014 roku

Od tego czasu zastosowanie medycznej marihuany stale się poszerza o kolejne jednostki chorobowe. Priorytetem jest, aby ułatwić pacjentom dostęp do konopi indyjskich. Pozwolenie nowojorskim pacjentom lub wyznaczonym opiekunom na uprawę marihuany w domu wyeliminuje wiele barier w tym zakresie.

Nowe przepisy wchodzą w życie 5 października.


Źródło: spectrumlocalnews.com

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności