280 0

Targi Konopne w Polsce już od piątku w stolicy – Cannabizz Warsaw 2018

Targi konopne startują już w najbliższy piątek! Zarezerwujcie sobie czas w nadchodzący weekend, bo wydarzenie będzie trwało aż 3 dni. Od 30 listopada do 2 grudnia w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO przy ul. Modlińskiej 6D zaprezentują się producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów, a nawet materiałów budowlanych z konopi. To już druga edycja targów medycznej marihuany i konopi w Polsce, która inicjuje lawinę zmian.

Organizatorzy Targów Konopnych Cannabizz Warsaw chcą zmienić świadomość Polaków na temat konopi. Jest to oczywiście ziele lecznicze, ale nie należy zapominać, że sprawdza się także jako doskonały materiał budowlany czy włókienniczy.

„Planujemy pokaz budowlany z użyciem betonu z konopi.‟ -zdradza zespół cannabizz.pl, który od przeszło 20 lat działa w sektorze cannabis.

„Chodzi nam o zburzenie pewnego muru nieświadomości i zaściankowego myślenia, o rozbudzenie w Polakach szerokiej perspektywy […] W konserwatywnej Polsce ma bowiem miejsce liberalne wydarzenie i zależy nam, byście byli także jego częścią. Chcielibyśmy za waszym pośrednictwem przypomnieć zebranym gościom prawdziwe wartości, by zobaczyli, że w życiu liczy się coś więcej, niż tylko konsumpcjonizm i pusta zabawa.‟ – dodaje organizator wydarzenia Cannabizz Warsaw / cannabizz.pl

Targi Konopne w Warszawie to nie tylko miejsce do reklamowania szerokiej gamy produktów przez wystawców. Na powierzchni ponad 10.000 m2 w ramach Cannabizz Warsaw odbędą się również liczne konferencje, dzięki którym będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. Będzie o czym posłuchać, ponieważ konopie to roślina niesamowicie wszechstronna, może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej. Pawilon na czas Cannabizz Warsaw zostanie podzielony na dwie części – wystawienniczą ze stoiskami oraz konferencyjną z gastronomią.

Konferencja podczas targów zostanie podzielona na trzy główne bloki tematyczne:

  • W piątek 30.11 specjaliści w branży zaprezentują możliwości przemysłowego wykorzystania konopi.
  • W sobotę 1.12 posłuchamy ekspertów w zakresie medycznego stosowania konopi, wiedzę dostarczać będą m.in. Dr M.Bachański, D. Gudaniec i B.Jot.
  • W niedzielę 2.12 dotkniemy aspektu społecznego.

Pełny harmonogram Konferencji Cannabizz Warsaw 2018

Zapraszamy wszystkich uczestników zainteresowanych poznaniem różnych aspektów drzemiących w konopiach indyjskich. Wszystkie wykłady są bezpłatne. Osoby prowadzące konferencje będą odwoływać się do rzetelnych badań, doświadczeń i aspektów prawnych popartych przez naukowców, ekspertów, polityków i oczywiście pacjentów. Wystąpią także osoby korzystające z leczniczych właściwości konopi i opowiedzą o swoich doświadczeniach. Na targach nie zabraknie również aktywistów ze Stowarzyszenia „Wolne Konopie”, organizacji, która od lat walczy w Polsce o zmianę przepisów związanych z wykorzystaniem Marihuany do celów medycznych.

Targi startują od 30 listopada br. dlatego też warto zarezerwować sobie czas i odwiedzić II edycję Cannabizz Warszawa.

Paweł Gałecki

Wystawcy Cannabizz Warsaw 2018:

Więcej informacji na www.cannabizz.pl/


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Sandra Jurkiewicz
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland