242 0

Targi konopne w Grecji. 1 czerwca w Atenach rozpocznie się BALKANNABIS EXPO!

Balkannabis Expo to największe międzynarodowe targi o tematyce konopnej na Półwyspie Bałkańskim, które w czerwcu odbędą się w Atenach. W trwającym trzy dni wydarzeniu zaprezentują się najwięksi działacze światowego przemysłu konopnego. Odbędą się także konferencje z udziałem 30 znanych spikerów, kursy mistrzowskie i warsztaty. Uczestnikom towarzyszyć będzie sztuka, kultura i muzyka znanych artystów.

Konopie indyjskie w Grecji kultywowane są od tysięcy lat. Mają setki zastosowań i przyczyniać się mogą do rozwoju zarówno tamtejszej gospodarki jak i przemysłu. Szacuje się, że potencjalna wartość rynkowa marihuany w Grecji wynosi 1 – 2 mld euro, a możliwości eksportowe są duże.  Wszystko to może przyczynić się do stworzenia ponad 12 000 miejsc pracy. Wszelkie warunki do uprawy konopi w Grecji, w tym także klimatyczne, są niezwykle sprzyjające – ustawodawstwo zostało zreformowane i znowelizowane, a zainteresowanie inwestorów z całego świata rośnie każdego dnia.

Balkannabis Expo to idealna okazja do zaoferowania oraz promowania swoich produktów i usług, a także nawiązania kontaktów z różnymi przedstawicielami. W wydarzeniu udział powinien wziąć każdy, kto zainteresowany jest tematyką konopi i medycznej marihuany. Na Balkannabis Expo nie zabraknie największych firmy z branży, które zaprezentują najnowsze technologie, innowacje, produkty i usługi ze świata konopi, a także ich zastosowanie w medycynie i przemyśle. Wiele z firm zostało oficjalnym sponsorem wydarzenia. Łącznie na Balkannabis Expo pojawi się ponad 120 wystawców z całego świata.

Podczas tegorocznego Balkannabis Expo głos zabierze ponad 30 międzynarodowej sławy spikerów, naukowców i liderów. Opowiedzą oni o bieżących wydarzeniach, postępach w medycynie i perspektywach biznesowych w branży konopnej. Swój udział potwierdzili m.in.: Ethan Russo, Bonnie Goldstein, Lunir Hanus, Boaz Wachtel, Deidi Meiri oraz Guillermo Velasco. Ponadto odbędą się wykłady dla lekarzy, personelu medycznego, hodowców i przetwórców, a także warsztaty i prezentacje dotyczące odżywiania, gotowania, a nawet zastosowania konopi w budownictwie. Nie zabraknie także wydarzeń artystycznych. Będą spektakle i pokazy cyrkowe, a wszystkiemu towarzyszyć będzie doskonała muzyka.

Całe przedsięwzięcie ma na celu zapewnić Grecji ugruntowaną pozycję w świecie konopi. Balkannabis Expo to zetknięcie z innowacjami i nowymi produktami, ale przede wszystkim nawiązywanie nowych, partnerskich relacji biznesowych i budowa greckiego i bałkańskiego rynku konopnego. Grecja dąży  do uzyskania pozycji lidera w eksporcie oraz przemyśle konopnym zarówno na bałkanach jak i w Europie.

Organizatorami Balkannabis Expo są przedsiębiorcy, adwokaci i aktywiści z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w nadzorowaniu tego typu imprez i kształtowaniu polityki w Grecji. Czerwcowe wydarzenie to uwieńczenie wieloletnich starań w zakresie uświadamiania greckiej opinii publicznej oraz osób rządzących. Balkannabis Expo wspierane jest przez międzynarodowe stowarzyszenia i organizacje m.in.  International Cannabis and Cannabinoid Institute (ICCI), ENCOD, FAAAT, oraz NoCo Hemp Expo.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne są na stronie www.BioHemp.pl


Sandra Jurkiewicz
O autorze:

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres E-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
biuro@medycznamarihuana.com Poland