3376

Problem z prawem? Prawnik Krzysztof Grabowski udzieli Ci bezpłatnej porady!

Zapewne są wsród Was osoby, które mają na swoim koncie przygodę z policją. Jeśli należysz do tego grona, Twoja sprawa jest w toku, a Ty nie wiesz co powinieneś zrobić ten wpis jest dla Ciebie! Szczególnie jeśli jesteś pacjentem masz duże szanse na wygranie sprawy! Prawnik Krzysztof Grabowski może pomóc.

Prawnik Krzysztof Grabowski jest specjalistą w zakresie spraw związanych z posiadaniem substancji psychoaktywnych. Być może kojarzycie go z cyklu wywiadów ,,Porady prawne” zorganizowanego przez portal CannabisNews.

Krzysztof Grabowski – bezpłatne porady prawne

Nawiązaliśmy stałą współpracę z panem Krzysztofem, w ramach której każdy z Was może skorzystać z darmowej porady prawnej! W tym celu należy założyć konto na forum w dziale ,,porady prawne” (KLIKNIJ), a następnie założyć temat, w którym anonimowo możecie opisać swój przypadek. W ramach wątku możecie bezpłatnie konwersować z prawnikiem, który z chęcią pomoże każdemu z Was! Zapraszamy!

O Panu Krzysztofie słów kilka

Krzysztof Grabowski jest doktorantem w Katedrze Kryminologii UJ oraz szefem filii Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej w Krakowie. Pracował w organach administracji państwowej, sądzie karnym i rodzinnym. Realizator finansowanego przez KBdsPN programu pomocy psychologiczno-prawnej „Narkotyki na gorącym uczynku”.

Krzysztof Grabowski
BEZPŁATNE PORADY PRAWNE – KLIKNIJ TU

 mmpoziom

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności