2589
film dokumentalny medycznej marihuanie

Podziemie nadziei – film dokumentalny o medycznej marihuanie [TRAILER]

Wzruszający. Dosadny. Autentyczny. Obnażający prawdę. Taki będzie pierwszy, zrealizowany na taką skalę, polski film dokumentalny o medycznej marihuanie.

Film reżyserstwa Jana Bluza zrealizowany przez Blur Media oraz Unię Twórców będzie przedstawiał realia polskiego czarnego rynku medycznej marihuany. Zobaczymy historie pacjentów i ich rodzin, którzy codziennie walczą lub walczyli o zdrowie i życie. Dla tych osób marihuana to nie tylko lek, który może skutecznie leczyć. Dla nich to nadzieja. Nadzieja na życie, nadzieja na lepsze życie, na życie bez bólu, bez objawów, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. To nadzieja na powrót do zdrowia, na uśmiech w szary dzień, na godne życie. Podziemie nadziei to film, który bez pardonu pokaże jak wygląda życie osób, dla których marihuana to jedyna szansa na poprawę stanu zdrowia.

,,Mocna produkcja, którą powinien obejrzeć każdy. Widziałem już wiele filmów o medycznej marihuanie, ale tak szeroko zakrojonego i wzruszającego jeszcze nie doświadczyłem. – komentuje Jakub Gajewski, który pomagał przy realizacji filmu.”


BEZPŁATNE WPROWADZENIE DO TERAPII KONOPIAMI
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

,,Codzienne cierpienie i brak jakichkolwiek rozwiązań zabiera im (pacjentom) z każdym dniem odrobinę człowieczeństwa. Dzieje się to w XXI wieku. Tuż obok naszych codziennych zajęć toczy się życie niewinnego skazańca, tylko tego nie dostrzegamy bo nas osobiście to nie dotyczy. Ze snu budzimy się dopiero kiedy dotknie nas to osobiście, wtedy dziwimy się i nie dowierzamy, a upływające wtedy sekundy zaczynają być bezcenne. Potrzeba uregulowania tego co dzieje się w podziemiu nadziei jest natychmiastowa i powinna być priorytetem każdego Polaka ponieważ skala jakiej to podziemie dotyczy jest wbrew pozorom bardzo duża.” – dodaje Jakub.

film dokumentalny medycznej marihuanie

Film dokumentalny o medycznej marihuanie początkowo obejrzeć będzie można jedynie na festiwalach filmów dokumentalnych. Mamy nadzieję, że szybko trafi do sprzedaży, lub do komercyjnego użytku w serwisach typu YouTube. Póki co dostępny jest trailer filmu, koniecznie to zobaczcie! Nie możemy się doczekać pełnej wersji.

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności