797

Podjadała konopie indyjskie, aż w końcu… myszka zemdlała! Zaopiekował się nią właściciel roślin

Pewnego dnia Colin Sullivan z Kanady odkrył, że ktoś podkrada mu plony konopi indyjskich. W wyniku przeprowadzonego śledztwa udało mu się złapać złodziejaszka na gorącym uczynku. Okazała się, że konopie podkrada mała myszka.

Colin przez dwie doby próbował złapać szkodnika, który notorycznie niszczył konopie z jego uprawy i wyjadał liście. Jego postępek Colin uwieczniał na zdjęciach, które później opublikował na Facebooku. Ostatecznie szkodnik – a konkretnie myszka – została złapana, ale tylko dzięki temu, że (zapewne z przejedzenia)… straciła przytomność! Kiedy Colin ją znalazł bezwładnie leżała na grzbiecie.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Colin postanowił być wyrozumiały dla małego gryzonia

„Brakuje mu ucha, więc może w ten sposób leczy objawy zespołu stresu pourazowego?” – zażartował Colin w mediach społecznościowych

Mężczyzna nie mógł być obojętny wobec losu małego stworzonka. Martwił się, czy aby nic mu się nie stanie. W związku z tym postanowił się nim tymczasowo zaopiekować umieszczając w terrarium i stale doglądając.

„Pozwolę mu się przespać, ale kiedy już się obudzi to poważnie sobie porozmawiamy!” – oznajmił Colin na swoim profilu

 

Myszka + konopie = odwyk!

Kilka dni później na profilu Colina pojawił się kolejny wpis.

„Minęło kilka trudnych dni naszego kumpla i pomimo bólu brzucha i gastro myślę, że wyzdrowieje.”

Jak się okazuje, myszka przeszła pewnego rodzaju odwyk. W myśl zasady „co za dużo, to niezdrowo” Colin dawkował małemu przyjacielowi 1 średniej wielkości liść konopi dziennie.

myszka konopie

Trzy dni później Colin ogłosił, że nadszedł czas rozstania, gdyż mysz jest gotowa by powrócić do swojego naturalnego środowiska.

 


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.comŹródło: dailymail.co.uk

O autorze:

Dziennikarka oraz autorka licznych publikacji na temat konopi i medycznej marihuany na największym w Polsce portalu branżowym www.medycznamarihuana.com Autorka licznych tłumaczeń badań oraz doniesień z świata naukowców, pacjentów i lekarzy na temat konopi medycznych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności