1406

Pierwszy numer! Magazyn „Medyczna marihuana” w wersji elektronicznej!

W kwietniu wydaliśmy pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tematyce medycznej marihuany. Wszystkie egzemplarze rozeszły się w ekspresowym tempie, a zainteresowanie pismem nadal nie stygnie. Nakład 10 000 egzemplarzy nie zdołał nasycić wszystkich spragnionych wiedzy czytelników. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o udostępnieniu całego magazynu w PDF! Magazyn Medyczna Marihuana.

Staramy się nie tkwić w miejscu i ciągle rozwijać projekt pod nazwą „Medyczna Marihuana”, który funkcjonuje jako portal internetowy oraz od nie dawna również jako bezpłatny magazyn. Teraz robimy kolejny krok i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników udostępniamy w całości i bezpłatnie magazyn w formacie PDF. Każdy może go pobrać i zapoznać się z zawartością pierwszego wydania.


BEZPŁATNE KONSULTACJE KONOPNE
dostępne przez liveczat lub pod nr tel.+ 48 574 942 179

Wszyscy tworzymy „Medyczną Marihuanę”

Wierzymy, że decyzja o udostępnieniu magazynu w Internecie pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców. To właśnie nasi czytelnicy bardzo często pomagają nam w przygotowywaniu artykułów. Opisywane przez Was historie, wątpliwości i zadawane pytania dają inspirację do tworzenia kolejnych publikacji. Większa rzesza odbiorców powinna dostarczyć nam większej ilości materiałów, a korzyści będą czerpać z tego wszyscy czytelnicy!

magazyn medyczna marihuana

W ten sposób magazyn powinien też trafić do lekarzy, naukowców i aktywistów, którzy nie mieli jeszcze okazji się z nim zapoznać. Może będzie to impuls, aby skontaktować się z nami i nawiązać współpracę. Jesteśmy zawsze otwarci i serdecznie do tego zachęcamy!

Kluczem do przetarcia szlaku dla konopi w Polsce jest edukacja. Dlatego prosimy o pomoc w rozwijaniu projektu „Medyczna Marihuana”. Udostępniajcie ten artykuł, niech jak najwięcej osób dostanie możliwość zapoznania się z pierwszym, bezpłatnym magazynem w wersji PDF.

Co znajdziecie w magazynie?

„Medyczna Marihuana” to przede wszystkim najświeższe informacje z Polski i ze świata. Poświęcamy im szczególną uwagę bo wiemy, że dokładna analiza i opis pozwalają lepiej zrozumieć niejednokrotnie skomplikowaną sytuację konopi w medycynie.

W magazynie znajdziesz także aktualne wyniki badań, historie pacjentów, wywiady czy porady lekarzy. Ale to nadal nie wszystko! W „Medycznej Marihuanie” znalazło się też miejsce dla działów takich jak np. Kuchnia czy Ciało i uroda. Oprócz zastosowań stricte medycznych staramy się także opisywać również inne właściwości konopi, które mogą towarzyszyć w wielu sferach naszego życia.

Szerzej o magazynie „Medyczna Marihuana” pisaliśmy w tym artykule, który towarzyszył jego premierze. Jednak najlepszą okazją do zapoznania się z magazynem jest po prostu jego przeczytanie, dlatego już dziś pobierz pierwszy numer bezpłatnie.


Sprawdź ofertę produktów z konopi dostępnych w naszym sklepie na www.medycznamarihuana.com


Przy okazji zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i działaczy rynku konopnego do współpracy. Z okazji nadchodzącego drugiego numeru przygotowaliśmy atrakcyjne, promocyjne ceny na reklamę w magazynie „Medyczna Marihuana”. To również od Waszego wsparcia zależy przyszłość magazynu!

Jak pobrać magazyn „Medyczna Marihuana”?

To bardzo proste! Wystarczy, że zapoznasz się z poniższą instrukcją i już za chwilę będziesz mógł się cieszyć własnym, elektronicznym egzemplarzem!

Pierwsze wydanie magazynu “Medyczna Marihuana” online.

Kliknij tutaj aby wyświetlić i pobrać.

Instrukcja przeglądania/pobierania:

   1. Sprawdź czy masz zainstalowany na swoim urządzeniu program umożliwiający przeglądanie plików PDF (np. Adobe Reader);
   2. Jeśli nie lub nie jesteś pewny, można pobrać go bezpłatnie klikając TUTAJ. Po załadowaniu się strony kliknij przycisk „Zainstaluj”;
   3. Możesz przeglądać publikację online bez potrzeby pobierania jej na swój komputer;
   4. Jeśli chcesz możesz pobrać ją też na swój dysk twardy – kliknij ikonę kartki papieru ze strzałką skierowaną w dół. Po wybraniu miejsca, gdzie ma zostać zapisany plik, rozpocznie się pobieranie;
   5. Dwukrotne kliknięcie w plik pozwoli Ci na przeglądanie publikacji;
   6. Do powiększania/pomniejszania widoku służą przyciski +/-. Wielkość powiększenia możesz wybrać też z listy rozwijalnej, która znajduje się obok przycisku „+”;
   7. Klikając ikonę dłoni możesz w prosty sposób przesuwać widok. Najeżdżając kursorem dłoni na dowolną stronę, przytrzymaj lewy przycisk myszy i przesuwaj ją w wybranym kierunku;

Życzymy udanej lektury!

Redakcja Medyczna Marihuana

O autorze:

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 714 179

Płatności