198
Gandhi zalegalizować medyczną marihuanę

Minister Maneka Gandhi chce zalegalizować medyczną marihuanę w Indiach.

Maneka Gandhi, przewodnicząca Ministerstwa Rozwoju Kobiet i Dzieci w Indiach, chce zalegalizować medyczną marihuanę. W trakcie niedawnego spotkania rządowego dotyczącego redukcji popytu na narkotyki przedstawiła swój pomysł.

“W niektórych krajach rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, marihuana została zalegalizowana, co ostatecznie doprowadziło do ograniczenia nadużywania narkotyków” powiedziała Gandhi

Gandhi zalegalizować medyczną marihuanę

Plany pani Minister Gandhi aby zalegalizować medyczną marihuanę nie dotyczą tylko nadużywania narkotyków. Jest ona świadoma również szeregu właściwości leczniczych oferowanych przez konopie, co potwierdza kolejny cytat:

“Marihuana powinna być zalegalizowana w celach medycznych, zwłaszcza że pomaga w leczeniu raka

Inni politycy już wcześniej próbowali działać w tej sprawie jednak bez skutecznie. Tathagata Satpathy od lat stara się znieść zakaz używania marihuany. Na jednym z posiedzeń rządu w 2015 r. sugerował, że zakaz ten wpędził wielu ludzi w alkoholizm.  Choć w tym samym roku w stanie Uttarakhand zezwolono na produkcję konopi w celach przemysłowych, reformy tego typu mają mało poparcia rządowego.

Pomimo dużego wskaźnika spożycia marihuany, jest ona w Indiach wciąż nielegalna. Za posiadanie można dostać  wyrok więzienia do 6 miesięcy, a za produkcję aż do 10 lat.

Wszystkich pacjentów zapraszamy do rejestracji na FORUM O MEDYCZNEJ MARIHUANIE. To miejsce, w którym możesz porozmawiać z innymi pacjentami, specjalistami i znawcami konopi.

Źródła: marihuana.comindiatimse.com

O autorze:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.medycznamarihuana.com (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nasze kanały społecznościowe

Kontakt

MedycznaMarihuana.com
info@medycznamarihuana.com
tel. kom. +48 574 942 179
tel. kom. +48 531 155 663

Płatności